CBR 600rr 2006., 70 000km !! -kupovina!?

Status
Not open for further replies.
Robiii said:
nemam 40tkn, ali hvala svj., a i cijena je korektna

Gle, nemoj misliti da ti pametujem, (shvacam da je ponekad i 1000 kn puno i kad nema onda zaista nema) ali ako imas ikakvu mogucnost da to rijesis..steta je propustiti priliku... Dat ces recimo 30000 kn za nesto gdje ces trebati mozda gume, lanac, plocice...mozda je farban, razbijan...i dođes opet na ovu cifru
 
boRRis929 said:
Gle, nemoj misliti da ti pametujem, (shvacam da je ponekad i 1000 kn puno i kad nema onda zaista nema) ali ako imas ikakvu mogucnost da to rijesis..steta je propustiti priliku... Dat ces recimo 30000 kn za nesto gdje ces trebati mozda gume, lanac, plocice...mozda je farban, razbijan...i dođes opet na ovu cifru

sve je meni jasno, no nastojim za svoje novce dobiti najvise, ulozeno/dobiveno...40 bi mogao imati, ali 34-5 je vrh, ne zelim biti rob banci ili ikome takvome, imam jos nezatvorenih financijskih stvari u zivotu i k tome jos kupujem R-a, nadam se da se razumijemo...

i trenutno se dvoumim izmedu "Matijine" narancasto-crne i plave "Telefonice" iz OS, narancasta ima manje km, u ZG je, oprema je podjednaka, neije regana...replica me vuce k sebi i vuce u PM, btwe dobio na mail 17-18 slika "Telefonice", i to detalja (znaju kaj treba slikati :) ) i mogu reci da je uredna...
*vcrsnja nocna smjena c ebiti doslovno nocna i neprospavana....hm hm

1. http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-600rr-599-cm3-oglas-6561277 narancasto-crna iz ZG
2. http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr600rr-prva-jedina-vlasnica-citaj-oglas-oglas-6329352 "Telefonica" replica

glasajte :D
 
A zašto tu 1. favoriziraš stalno ispred te od Zlikavca?
Koliko mi se čini sa foruma taj motor je jako uredan.
 
mario #8 said:
A zašto tu 1. favoriziraš stalno ispred te od Zlikavca?
Koliko mi se čini sa foruma taj motor je jako uredan.

Ne favoriziram, nisam sa covjekom ni pricao, pa je ni ne stavljam u izbor!, zovem ih dns poslje 18 sve, nesto sam cuo o ovoj od zlikavca, nisto nisam...zelim cuti vlasnika, no to lejtr...

a ovu pod br. 1. cu najvjerovatnije pogledati sutra, prisa mi je sa vremenom, nije da samo tipkam, bez brige (evo dns isao pogledati dva auta, za uru u nocnu...ne stignem momci, al zato zovem sve i svakoga lol)
 
kiki.o said:
ja bi otisao pogledat obje, uredne se čine obje, al nijednom ne bi dao 5kila  :mrgreen:

budem sutra, nebi ni ja, ali mislim da je sve podlozno dogovoru..
(btw. cuo se i za CBRku od clana zlikavac, pa znam vise info., no nisam pogledao...mozda stignem i to sutra...)

uzi izbor i dalje:
br1. i br.2.  !!??
 
@ Robiii

Zlikavac je picajzla teska (cak mozda veca i od mene) i motor je fkt uredno odrzavan i mehanicki sto posto ispravan, kilometraza je stvarna ... malo mi bedasto pricat o tudjem motoru, al nazovi ga i sve ce ti objasnit (y) ja sam ga pred dve godine i sam trebo uzet tj đorat Horneta za CBR-a, vidio motor i bez oklopa (sto ce ti rijetki dozvolit) al jbg nismo se bas sporazumjeli oko cifre :mrgreen:

al kad vidis kakvo je sranje na trzistu i da niko nist ne prodaje u principu bi ti bilo najbolje otic pogledat ovu od Borisovog frenda i ciganit se da ti ju da za 5 :LOL: :mrgreen:

edit
jbg sad sam procito da si se vec cuo s njim :mrgreen:
 
tibor_zg said:
@ Robiii

Zlikavac je picajzla teska (cak mozda veca i od mene) i motor je fkt uredno odrzavan i mehanicki sto posto ispravan, kilometraza je stvarna ... malo mi bedasto pricat o tudjem motoru, al nazovi ga i sve ce ti objasnit (y) ja sam ga pred dve godine i sam trebo uzet tj đorat Horneta za CBR-a, vidio motor i bez oklopa (sto ce ti rijetki dozvolit) al jbg nismo se bas sporazumjeli oko cifre :mrgreen:

al kad vidis kakvo je sranje na trzistu i da niko nist ne prodaje u principu bi ti bilo najbolje otic pogledat ovu od Borisovog frenda i ciganit se da ti ju da za 5 :LOL: :mrgreen:

edit
jbg sad sam procito da si se vec cuo s njim :mrgreen:

Mislim da je 40000 kn i vise nego posteno za taj motor... Tko god da je zainteresiran, evo ja garantiram da je motor pic pic...realno, nema se sta ni pricati preko telefona niti ista gledati na njemu. Tko ima pare slobodno moze ici po njega jer zaista ne postoji niti jedna sitnica na motoru zbog cega ga netko ne bi uzeo. Prvi vlasnik je sa motorom napravio u tri godine sigurno 1500 km  :mrgreen:...ajde, ovaj drugi se bar ponekad znao provozati s nama...ali od njih dvojice ne znas koji je veca picajzla  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Mislim da je 40000 kn i vise nego posteno za taj motor... Tko god da je zainteresiran, evo ja garantiram da je motor pic pic...realno, nema se sta ni pricati preko telefona niti ista gledati na njemu. Tko ima pare slobodno moze ici po njega jer zaista ne postoji niti jedna sitnica na motoru zbog cega ga netko ne bi uzeo. Prvi vlasnik je sa motorom napravio u tri godine sigurno 1500 km  :mrgreen:...ajde, ovaj drugi se bar ponekad znao provozati s nama...ali od njih dvojice ne znas koji je veca picajzla  :mrgreen:

ne regana 2007, sve stock, dakle bez trunka dodatne opreme, trazi 6100 a velis išla bi za 5300 ... ako ju danas hoce prodat onda ce ju dat za 5 kupcu koji ce mu doc sa 5 ... ako ne ozenit ce se za nju bolje nego ja za svoj cRRni motokultivator :wink:
 
tibor_zg said:
ne regana 2007, sve stock, dakle bez trunka dodatne opreme, trazi 6100 a velis išla bi za 5300 ... ako ju danas hoce prodat onda ce ju dat za 5 kupcu koji ce mu doc sa 5 ... ako ne ozenit ce se za nju bolje nego ja za svoj cRRni motokultivator :wink:


:neznam:       
 
Možda ću s obzirom na napisano u ovom topicu glede pinke i tvog izbora Robi zvučati ignorantno no ne bih ni sekunde razmišljao o ovome plavom '07 borisovog lege. Tu koju tisuću bi već nekako navukao. Bez obzira što su dva iz tvog najužeg izbora u super stanju, ipak je ovo mlađi motor, noviji model, s nijansom tu i tamo bolji, s manje km, a i u krajnju ruku lijepši CBR. Meni bi, mogu se zamisliti, bilo žao kasnije da se odlučim jedan od prva dva... but that's just me. :mrgreen:

Sretno s kupnjom!  (y)
 
-u trenutnom uredenju kuce
-u procesu legalizacije
-prije mj dana kompl. napravio lim. i polakirao auto, prije 20 dana ga totalno razbio
-u iscekivanju uplatnice od osig. u iznosu od 5+tkn
-u iscekivanju velike kazne od policije

...i kupujem motor, ovo sve nisam trebao pisati jer se nikoga ne tice, ali imam sve pod kontrolom ali moram biti u granicama inace tonem, sve je meni jasno...ali u ovih par stavki gore (a jos sam ih bar 3 zaboravio), imam izdatke od nekoliko 10aka tkn, bez motora...tako da...sve je jasno.
lp
 
Zato daj tu 1000 vise,prezivjet ces,a poslije ce ti bit jako zao ako ne das.... proganjat ce te i proganjati... Novci se svakako izvuku...
 
Robiii said:
-u trenutnom uredenju kuce
-u procesu legalizacije
-prije mj dana kompl. napravio lim. i polakirao auto, prije 20 dana ga totalno razbio
-u iscekivanju uplatnice od osig. u iznosu od 5+tkn
-u iscekivanju velike kazne od policije

...i kupujem motor, ovo sve nisam trebao pisati jer se nikoga ne tice, ali imam sve pod kontrolom ali moram biti u granicama inace tonem, sve je meni jasno...ali u ovih par stavki gore (a jos sam ih bar 3 zaboravio), imam izdatke od nekoliko 10aka tkn, bez motora...tako da...sve je jasno.
lp

Jebote, pa to je život i akcija! Kaj će ti motor onda?  8)
 
Status
Not open for further replies.