CBR 900/1000 RR - generalni topic

RC46 said:
pa kud manja i ova tvoja je mala :? da boje su banana ali sve su takve i  hornet i deauvile i transalp mislim da je problem u ovim kak ti eko bojama ,dali i cbr ima tu vodenu eko boju :misli: a kd bude taj vfr 1000 ili 1100 a poznavajuci hondu mozda bude i 850 tj 827,9 npr :LOL: :LOL: :LOL:

je,mala je ...ali rezervar,sic i prednja maska joj daju kakav takav osjećaj "velikosti" u odnosu na model '08....  :misli:
ja nisam visok i na većim brzinama se iza mog vjetrobrana jedva sakrijem....a ova nova ima još manji ........pa kud ćeš više.....  :misli:

u boje se nikad nisam razumio....  :( meni je moja po boji  (y) a ove nove sam vidio samo u katalogu koji nisu dijelili jer ih kao nisu imali  :palacdolje: ali mi nisu nešto posebno  :misli:
 
neki dan sam dobil novi hondanews i tam vele da polako prelaze na eko boje na bazi vode bez kancirogenih tvari  :misli: a i xx 1200 me zanima
 
RC46 said:
da lijepo je bez off-a,ali jako mi je zao sto se cbr-asi ne ukljucuju vise ,kad su nam vec spojili teme,bilo bi lijepo da se vise cbr-asa ukljuci ,pa ninje su duplo aktivniji  :palacdolje: mozda zato kaj imaju vise problema s motorima nego mi :LOL: :LOL: :LOL:

pa bas ste se uzivili u ove razgovore o VFR pa reko necu smetati sa CBR-om  :mrgreen:
a i trenutno nemam nikakvih problema s njim, niti sam do sad imala...  :mrgreen:
 
xx i vfr kakvi bi mogli biti u buducnosti :D
 
figure said:
pa bas ste se uzivili u ove razgovore o VFR pa reko necu smetati sa CBR-om  :mrgreen:
a i trenutno nemam nikakvih problema s njim, niti sam do sad imala...  :mrgreen:
nema veze kaj nisi imala problema,pa nemamo ih ni mi ali je lijepse kad nas je vise :D i da cujemo i tvoja misljenja i mozda neka pitanja ponestaje nam tema za razgovor:misli: :misli: :misli:
 
mozes i koju slikicu svoje hondice staviti (y) ak vec nisi :misli:
 
e a kak vam pale honde u ovo vrijeme kad je zima?
cula sam da puno ljudi ima problema s tim, ja nisam bila kod kuce jedno vrijeme, i nisam
ga palila cca mjesec dana.. stajal je u garazi, i upalil je pod cokom od druge ..
akomulator nisam (niti necu) vadila, jer se nadam da bude ovaj snijeg cim prije otisel...
 
ja ju isto nisam palil duze vrijeme. posto nema rucni cok obicno upali od prve pa se zgasi i onda dalje normalno,posto je motor u garazi u kojoj nije jako hladno na pamet mi ne pada vaditi akumulator ,nema potrebe,samo ju treba tu i tam upaliti,dobro je dok stoji prek zime da je rezervar pun do cepa. (y) (y) (y)
 
figure said:
e a kak vam pale honde u ovo vrijeme kad je zima?
cula sam da puno ljudi ima problema s tim, ja nisam bila kod kuce jedno vrijeme, i nisam
ga palila cca mjesec dana.. stajal je u garazi, i upalil je pod cokom od druge ..
akomulator nisam (niti necu) vadila, jer se nadam da bude ovaj snijeg cim prije otisel...

koja cbr-ku imaš  :misli:
moja od prvog momenta pali tako da malo duže vrti ali su rekli da je to ok  :misli:
 
paljenje po zimi dosta ovisi o tome dali su ventili nastelani kak treba izmedu ostalog ali za motore s fergazerima nije lose ni od druge,pa i njima je hladno.
 
ovo je moj prvi CBR (125)  :mrgreen: 2005 , napravljeno s njim 15 000 km u godinu i pol, otisao od mene u 4. mjesecu 2007.



par dana nakon sto je mali CBR otisao, dosao malo veci  :mrgreen:
kupljen sa 40 000 km



sad mu fali jos par km do 60 000..
na njem je izmjenjen za to vrijeme lanac, gume, ulje,  i stavljen drugi auspuh..
jos  prije pocetka sezone moram stavit nove disk plocice, jos jedanput izmjenit ulje, i spreman je za nove pobjede  :mrgreen:

High 46 said:
koja cbr-ku imaš  :misli:
moja od prvog momenta pali tako da malo duže vrti ali su rekli da je to ok  :misli:

vidi se iz ovog mojeg posta, al da i napisem cbr 600 f.. (1997)
 
takav sam i ja nekad imal isto 97 samo je bila obucena za stazu  (y)
 
figure said:
sad mu fali jos par km do 60 000..
na njem je izmjenjen za to vrijeme lanac, gume, ulje,  i stavljen drugi auspuh..
jos  prije pocetka sezone moram stavit nove disk plocice, jos jedanput izmjenit ulje, i spreman je za nove pobjede  :mrgreen:

vidi se iz ovog mojeg posta, al da i napisem cbr 600 f.. (1997)

(y) lijep motorić

ne treba pisat sve 5
 
High 46 said:
(y) lijep motorić

ne treba pisat sve 5
i jako kvalitetan ,mala zamjerka je to kaj natovaren sa opremom i suvozacem trazi puno okretaja kad se penje na brdo,ali to je 600 ccm tak da nis cudno (y) (y) (y)
 
nemam nikakvih problema sa suvozacem, jer ga nikad ne vozim, tak da nemam nit problema sa brdima  :mrgreen:
 
RC46 said:
i jako kvalitetan ,mala zamjerka je to kaj natovaren sa opremom i suvozacem trazi puno okretaja kad se penje na brdo,ali to je 600 ccm tak da nis cudno (y) (y) (y)

da,ali ne možemo od malecke cbr-ke tražiti čuda  (y)

ljudovi i ljudice sad vas pozdravljam......vrijeme je lijepo i relativno toplo....tako da idem sa curicom odraditi zadnji gir u ovoj staroj i isluženoj godini  :LOL:

budite mi dobri,fini,zdravi i lijepi pa se tipkamo na godinu ......sve sve naj naj želim  (y) (y) (y)
 
nadam se da kad je mjenjan lanac ,su i napravljeni ventili i sinhronizacja fergazera :misli:mislim da bi bilo steta kad je vec bila otvorena da to nije napravljeno :misli:
 
High 46 said:
da,ali ne možemo od malecke cbr-ke tražiti čuda  (y)

ljudovi i ljudice sad vas pozdravljam......vrijeme je lijepo i relativno toplo....tako da idem sa curicom odraditi zadnji gir u ovoj staroj i isluženoj godini  :LOL:

budite mi dobri,fini,zdravi i lijepi pa se tipkamo na godinu ......sve sve naj naj želim  (y) (y) (y)
sad sam ljubomoran kod nas je snijeg a i ja bi zadnji dir,i tebi sve naj naj naj i puno km u 2008  (y)