CBR 900/1000 RR - generalni topic

Ovu zelenu beštiju ne bi bio uspio usvojite da mi nije pomogao jedan istaknuti člana ovog kolektiva 🥰
 
E ovako..
Posjedujem ovo ..
1698690390520.png
 
Da li postoji kakva plug'n'play opcija da ne moram eksperimentirati i variti cijeli koš iz nule i izmišljati toplu vodu? :unsure:
 
Ja sam imao 900rr sa tim repom od novije cbr...bez rezanja i prerade konstrukcije zadnjeg kraja zaboravi to montirati...najbolje ti je kupit drugu konstrukciju repa pa kemijati...

Ja osobno nebi to dirao, jer ti motor dobro izgleda, al tvoj motor pa radi sta hoces...al bar uzmi drugi zadnji kraj, tako da imas i original
 

Attachments

  • Screenshot_20231030_201331_Instagram.jpg
    Screenshot_20231030_201331_Instagram.jpg
    372 KB · Views: 0
Ni ja ne bih tu ništa dirao.😥
Možda drži vodu ona izreka da je ljepota u oku promatrača ,ali nemoj Johnny dirati to.,nek bude kako su je zamislili.
A i s tim visokim repom nekako mi sr čini da bi se poremetilo težište.😎
 
Ma gle nađi jos jednu konstrukciju repa, koju ces preradit za taj uski rep i to je to...sve je zavidano na ramu, skines jedno i stavis drugo...pa mjenjas kako hoces...sto se tice same te plastike/repa od novije cbr, imas od ovih sta rade zamjenske oklope, bas to napravljeno za 900rr, lijepo sjedne uz rezervar kao original 👍
 
  • Like
Reactions: prpa and Johnny 11
Ako baš ne možeš odoliti toj ideji onda svakako pusti sve original netaknuto (cijeli rep) da možeš jedno sutra vratiti u original.
Znam puno njih kojima je sada žao da su rezali ZXR-e, GSX-e,CBR-ke...
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
Zimsko uređenje ide pomalo prema kraju.
@Shepa, evo pogled na tvoje grane (umjesto Eaglea stavio sam Lea ):giggle: (y)

Bilo je podosta stvari za još zrihtati. Sve potrošni materijal, ali nabere se toga.
Još se čekaju neki dijelovi, ali trebalo bi to unutar 2 tjedna sve biti gotovo, a stara dama bi trebala onda biti stvarno top.