CBR 900RR iz RIJeke...info pomoc?

Hvala kober,Hvala BMW... danas otisao na brac i doveo Horneta 600 ...hebi ga,treba mi motor i puko sam na mozak vise,ovo se potrefilo i kad sam vidio koji je lik ludjak i kako ga je odrzavao..a motor nema niti ogrebotine...morao sam ga uzet..eto..ako ga prodam u medjuvremenu,onda zovemo ovoga ;) hvala jos jednom ljudi (y)
2 Bole: nije to taj..taj je razbijen kvalitetno od naprjed,i radi se u blazevica... bit ce na prodaju uskoro ;)
 
Sve ok Banditos....puno srece jos vise ugodnik kikometara na horny-ju !!!!!! Pa tu smo da si pomognemo. Znam da je danas tesko naci savrseno ocuvan motor iz druge ruke...ja sam isto "bolesnik" sto se toga tice. Da vidis moj Vtr....bilo bi ti jasno :D.
 
Dobro si na koncu izabral hehee...... sretno (y)
 
ADAM said:
A čuj,4 soma je OK cijena,ali ti dok ne vidiš motor i probaš probni đir možeš a i ne moraš vjerovati nekome sa foruma....
Potegni u Senj i isprobaj motor,to ti je najbolje (y)
kako su kod vas skupi motorija sam svoju cbr 954 rr platio 5500 eu regularnu 2003 nema tockice sa svom opremom
 
eee.stari moj..nedavno mi prijatelj platio 900RR 95. 4900 e ... :palacdolje: :palacdolje:
 
BULDOG said:
kako su kod vas skupi motorija sam svoju cbr 954 rr platio 5500 eu regularnu 2003 nema tockice sa svom opremom

a di je to kod tebe


i s kakvim papirima 8)