CD grobnik

spori_lori

New member
kakvi su dojmovi o cd-u od kranjeca o grobniku?
ak ko ima, nek mi veli kaj misli. ja se nesto kao brusim za iducu sezonu da bi na stazu pa da ne dodem skroz mutaf... mozda bi si pregledao bar cd
 
ak si spori lori nisi mutafi spori lori i da CD je ok i vrijedi ga pogledati vise puta
pogotovo prvi dio a drugi sacuvaj za ucenje putanja
 
Ja sam ga tražio, Saša rekao da će biti za dva tjedna, prošlo je već 2 mjeseca :)))
 
Ja sam naručio na Sašin mail...
Još ne vozim al sam preraso crtiće pa mi je trebalo nešto novo za uspavanku. :D
Meni se svidjelo kako Saša sve objasni da može skužit čak i neko kome je najjači motor ikad bio automatic  :oops:
(y) (y)
 
Kupio DVD, vozio Grobnik...znam da si je čovjek dao truda i novca da napravi to i super je. Dapače, odlično. Doduše, kako si se sada toga sjetio, pa taj DVD je već barem dvije godine u prodaji ak se ne varam?
No, što se tiče nas amatera, možeš to pogledati dvadeset i sedam puta prek zime, kad na proljeće dođeš na stazu niš ne buš napravil. Treba rundat i rundat. Onda malo stat, uzet papir i olovku pogledati DVD, pogledati putanje, razmišljati i onda opet rundat i rundat. I onda nekaj od toga. Ovak ti je to samo lijepo potrošeno vrijeme uz TV, teško da buš ikaj iskoristil kaj vidiš na devedeju dok sam ne kreneš brusit koljena. A to košta i košta...
 
kompa dug je put od brusenja koljena do brze voznje.. ak mislis da si brz cim koljeno doguras do asfalta, cuvaj se crvenog caponorda... mogo bi biti tuzan ak se sretnete na cesti
 
hocu rec da kad cd trebas tek kad debelo brusis koljena.. inace je to objasnjavanje kvantne fizike osnovnoskolcu..
ugl, isto pricamo. nema vajde od cda ak nisi jaaako dobar vozac, jer ti finese ne znace nis onda.
nabrusim ja sta god treba, ali nisam trkac a zanima me ta prica
 
ne sjećam se jel ima u ovom Moto Pulsu al u prijašnjim brojevima ima sigurno adesa za naruđbu  :wink:
iz njega za početak možeš naučit neke stvari kao zastave i još neke sitnice, a kad provozaš stazu ostali savjeti iz njega će ti bit jasniji. u glavnom, naruči, pogledaj i onda se javi kecu za školu.
 
to je upravo moj plan.
iducu sezonu odradit par vikenda na stazi.. reda radi..
isao sam par puta na marof al moj SuMo je malo bucmasti :) nije R ali mislim da bu mi na njemu grobnik pasao vise neg marof
 
picasso said:
ak si spori lori nisi mutafi spori lori i da CD je ok i vrijedi ga pogledati vise puta
pogotovo prvi dio a drugi sacuvaj za ucenje putanja
Ja sam ispao jelen i dao 160 kn za ta dva CD-a...Vrijedi pogledati,ali za džabe,a ne za te pare...Naučiti ne možeš ništa novo...Sto puta bolji izbor je skinuti TWIST OF THE WRIST 2 od Keith Code-BESPLATNO...ionako se brzina postiže samo praksom,a ovo je bilo obično uzimanje para naivcima... :censored:
 
ma ne bu sam nek se pozove na slobodu pisanja  :LOL:
 
Johnny 1 said:
Ja sam ispao jelen i dao 160 kn za ta dva CD-a...Vrijedi pogledati,ali za džabe,a ne za te pare...Naučiti ne možeš ništa novo...Sto puta bolji izbor je skinuti TWIST OF THE WRIST 2 od Keith Code-BESPLATNO...ionako se brzina postiže samo praksom,a ovo je bilo obično uzimanje para naivcima... :censored:

Vrati mi molim te DVD na adresu, drage volje ću ti vratiti tvoje novce (y) čisto da se ne osjećaš naivcem
 
Saša 69 said:
Vrati mi molim te DVD na adresu, drage volje ću ti vratiti tvoje novce (y) čisto da se ne osjećaš naivcem

nemoj, prošlo je 30 dana :hehehe:
 
Saša 69 said:
Vrati mi molim te DVD na adresu, drage volje ću ti vratiti tvoje novce (y) čisto da se ne osjećaš naivcem

Ajde kad si već tu daj nam info kako da dođemo do tih dvd-a!?