CD grobnik

Nemam ih više no već barem mjesec dana planiram napraviti novu zalihu. Evo, obećajem da ću sutra zvati u tvrtku koja ih izrađuje da mi naprave novu količinu tako da bi do kraja mjeseca trebalo biti na raspolaganju.
 
Saša 69 said:
Nemam ih više no već barem mjesec dana planiram napraviti novu zalihu. Evo, obećajem da ću sutra zvati u tvrtku koja ih izrađuje da mi naprave novu količinu tako da bi do kraja mjeseca trebalo biti na raspolaganju.

(y) (y)
Ajde!

Ma meni igra i kopija na običnom dvd-u.
 
Johnny 1 said:
Ja sam ispao jelen i dao 160 kn za ta dva CD-a...Vrijedi pogledati,ali za džabe,a ne za te pare...Naučiti ne možeš ništa novo...Sto puta bolji izbor je skinuti TWIST OF THE WRIST 2 od Keith Code-BESPLATNO...ionako se brzina postiže samo praksom,a ovo je bilo obično uzimanje para naivcima... :censored:
svakako, pa na crvenu zastavu nastavljate krug, neznate signalizirat izlaz u box, ...  :palacdolje:
 
Saša 69 said:
Vrati mi molim te DVD na adresu, drage volje ću ti vratiti tvoje novce (y) čisto da se ne osjećaš naivcem
ma ja znam da mi nebu valjao dvd pa da se ne maltretiramo sa nofcima sim tam, daj ti meni odma dvd dzaba :D :D
 
jasic said:
Nija ako mi Saša kopira, naplati i pošalje. Hoću reći da ne mora biti u orig kutiji....

ni onda niš od zampa  :evil:
 
Dobro oće li to netko konačno uploadat da se može skinit?  :misli:
 
angelo.ma said:
:shock: sve si naučio pa ti ne triba  :misli:                      :jesus:

Totalno mi je beskoristan...lijepo kaze da se tako voze veeeliki motori...  :(