Cerada za motor Da ili Ne

Prije da je manji trošak, osim ako imaš motor za pola sezone-sezonu, pa nek se poslije netko drugi hrva s njim. Za dugogodišnje vlasnike je dobra garaža must have.
 
  • Like
Reactions: cadjo and singlica
Zene uvik vicu ubile se cisitit prasinu po kuci di je nece bit i u garazi neznan kakva da je.:mrgreen:

Motor uvik u garazi naravno pokriven lancunon, pa prozracnon ceradom, jer stari uvik neto cacka il ostavi vrata kad ide van, 2 aute, 2 motora, ostava svega,hobi radiona i drva se sloze i opet dobro :LOL:
 
Garazu je super imat….
Ali ako je nemas to nije razlog zasto necu imat motor/skuter
Zivot je kratak…..triba uzivat…
Naravno ne triba razbijat stvari ali ne triba ni bit rob istih……
Kad ne vozin motor misecima onda je u garazi pod ceradom i jos neke krpe oko lanca
Lipo nauljen i pokriven/zamotan
Kad se motor vozi onda stoji vani…..niti cerada na njemu…..neman se ni volie ni vrimena zajebavat i cekat da se auspuh oladi…..ako padne kisa prestat ce……
 
  • Like
Reactions: Luke and Musashi
Ono vozis se cili dan…
Sunce kisa ovo ono….ali nedaj boze da motor ostane vani tokom noci….
Malo mi to nema smisla……
Garaza mi ima smisla jedino ako je u sklopu kuce,zgrade ili 15,20 m od iste….
Garaza 70,100,200 m od kuce ili dalje je OK ako zivis na kontinetu di postoji sezona voznje i nevoznje motora
Ja u CS vozin motor tokom cile godine tj kad san doma……
I najbitnije….vozin svaki dan…..
 
U garazi i pokriven jer ga muhe zas..u da poludis i naravno prasina tak i auto pokriven…vecina misle vidi ga nije normalan ,bolje to nego da perem stalno Motor il Auto 😊
 
  • Like
Reactions: Karlo9696
U garazi i pokriven jer ga muhe zas..u da poludis i naravno prasina tak i auto pokriven…vecina misle vidi ga nije normalan ,bolje to nego da perem stalno Motor il Auto 😊

Kakve su to muhe? 😮
 
27DD9748-33A1-46E3-9F59-F4B6DA16F8A3.jpeg

Ovako imam mir a skuter koristim svaki dan za posel i na njemu se ne vidi toliko
 
  • Like
Reactions: Dene