Cerada za motor

e sad, uzimala dosta toga, mislim da je oko 300 kn bila  :mrgreen:
 
Bude, kooiko para toliko muzike,
svakome po njegovom guštu  (y)
 
treba mi neka dobra cerada...vecinom mi je motor vani...
 
Ocu :mrgreen:
 
Jel imo ko iz noveme oxford ceradu?
Kake su one?
 
dani83 said:
treba mi neka dobra cerada...vecinom mi je motor vani...

Već si je trebao kupiti onda..uložiti 300kn da bi zaštitio nešto što vrijedi 30k je zdrav razum  :D
Ja sam uzeo ovu i full sam zadovoljan a oko 200 ćuna je..kupi još par sitnica i poštarina ti je 35kn.
Imaš i Oxforovu tamo pa pročitaj recenzije 
I da, kupi najveću koji možeš, od viška glava ne boli (y)

https://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/46389
 
Future47 said:
Već si je trebao kupiti onda..uložiti 300kn da bi zaštitio nešto što vrijedi 30k je zdrav razum  :D
Ja sam uzeo ovu i full sam zadovoljan a oko 200 ćuna je..kupi još par sitnica i poštarina ti je 35kn.
Imaš i Oxforovu tamo pa pročitaj recenzije 
I da, kupi najveću koji možeš, od viška glava ne boli (y)

https://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/46389

Tamo negdje sredinom 90-tih je bio parkiran pred bakinom zgradom gsx-r...
Usred zime pokriven samo snjegom...
Pa brijem da jos prave tako kvalitetne motore... :LOL:

Dao mi je uz motor neko ceradu...al ta je samo za prasinu...moze poslyzit i za laganije kise...
Tak da mi nije o glavu... (y)
 
Imao ja Oxford ceradu, onu neku kao najbolji, izdrzala skoro godinu dana, onda se pocela raspadat po savovima.

Ali ipak je ovdje bura i jugo, vjerovatno ju to dokrajcilo plus sto ju je sunce skroz izblijedilo.

Sad sam opet uzeo Louisovu, vidjet cemo kolilo ce ona izdrzat, cca 60e kosta, neznam naziv
 
Evo meni baš danas došla ona “soft”...
Jako robusno, a opet mekano djeluje... A isprobal ju budem tek kad dođe pravo ljeto kad mi se ne bude dalo spremat motor u garažu svaku večer [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moja cerada je Sky iz Louisa.. Zasad najbolja sto sam imao
 
ja danas narucio ceradu sa ebaya,80kn platio.

jel neko od vas uzimao cerade sa ebaya,kakva su vam iskustva?

https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Cover-Waterproof-Outdoor-Rain-Dust-UV-Scooter-Motorbike-Protector-3XL/401734015328?hash=item5d89369960:g:0zMAAOSwtYZb6Pcm
 
nakon desetak ceradi svakojakih proizvođača i cjenovnog ranga, moja najbolja investicija je bila kad smo ja i frend zajednički iznajmili garažno mjesto (koje se da zatvoriti i relativno nam je blizo) u zatvorenoj garaži za 330 kuna mjesečno :wink:. Mogla su stati još  2 motora da dijelimo na 4 ali nije nam se dalo gužvati.Zato skupi frendove pa u potragu. Ova tvoja je dobra za pokriti motor u garaži da ne pada prašina po njemu.
 
ma ja ti zivim u kuci,motor je u garazi,ma zato sam je i kupio radi prasine,heheh. (y)

tko ce ga stalno brisati i glancati. :mrgreen:

al nije ti to losa ideja tko je u zgradi,iznajmis garazu i dobro,jos sa nekim frendom podijeslis troskove i di ce bolje.
 
za prašinu je svaka dobra, jedino moraš pazit da je ne stavljaš dok se motor ne ohladi