Ceste Splitsko-dalmatinske zupanije

skupa tarifa je priko dana a od 19:00 do 7:00 je jeftina.neka rade nocu a ne dda zabusavaju.bitno je da su bageri,kopaci i ostale aparature vanka a da niko ne radi....svaka nan cast!mi smo naajbolji!
 
Bikerica27 said:
jutros san dosla iz njemacke i evo primjer-Stuttgart,cesta usrid grada se obnavlja nocu-da nebi doslo do guzve priko dana ako cesta nije napravljena....sitila san se kastelanske ceste-mi smo sramota!!!


a di ce u nas radit nocu ,a oli ne vidis da kad rade po danu naprave pizdarije a jos kad bi bija mrak a na sta  bi onda cesta licila :misli: :bicikler:
 
Nije to bolest samo Splitsko dalmatinske županije. Takva je izgleda politika zločinačke organizacije zvane Hrvatske ceste. Grade auto puteve, a ostale ceste puštaju da propadaju. Jedino im pravna služba funkcionira besprijekorno. Još nitko nije dobio spor protiv njih, barem koliko ja znam.
A kad krpaju cestu, to naprave tak aljkavo da je bila bolja prije krpanja. Rupe su se mogle zaobiči, a bregove od krpanja ne možeš ili moraš prelaziti na drugu stranu. Ja se pitam da li te šljakere tak slabo plaćaju ili to radi onaj najgoriji šljakerski šljam koji uopće nisu vozači, pa ni ne kuže kakvu štetu rade svojim nemarom.
Mogao bi o ovome napisati pola strane ali nema smisla, jer imam filing da im je politika učiniti ceste što nesigurnijima kako bi bio veći broj prometnih nesreća a onda svaliti krivnju na vozače (prevelika brzina, nepoštivanje pravila, alkohol itd). Nesreće se itekako isplate državi jer uzimaju lovu od poreza na promet. Mogo bi se kladit da u tu svrhu siju i ležeće policajce, a farbaju nas da je to radi sigurnosti. Ma nemoj mi srat. Dovoljno je da 1/2 sekunde ne gledaš onog ispred sebe i završiš mu u bunkeru zato jer je naglo zakočio zbog ležečeg. Ali to je već druga tema (koja je već bila na ovom forumu i neslavno završila). :eek:pakoljut: