Ćićarija, Dvigrad, Slap Sopot (18.10.2009.)

Još sam zaboravio jednu stvar. Opis Ćićarije  (y)

___

Nidan ne zna ča san tebi dela ja
Ča si meni učinila da san nako munjen bija
Ti i ja.

Puni bisa i velena trava oko nas zelena
Smotani ka i dvi zmije puštali smo da nas sunce grije
Treti tote ni rabija, samo Ćićarija.

Ti i ja, dvi zmije, i vrhi, vrhi Ćićarije
Ti i ja, dvi zmije, i vrhi, vrhi Ćićarije.

Vitar nas je raznosija, vogenj nas je izložija
Trave su nas pokosile, šume su nas zaprosile.

Puni bisa i velena trava oko nas zelena
Smotani ka i dvi zmije puštali smo da nas sunce grije
Treti tote ni rabija, samo Ćićarija.

Ti i ja, dvi zmije, i vrhi, vrhi Ćićarije
Ti i ja, dvi zmije, i vrhi, vrhi Ćićarije.

Ti i ja, dvi zmije, i vrhi, vrhi Ćićarije Ti i ja, dvi zmije, i vrhi, vrhi Ćićarije.

Treti tote ni rabija, samo Ćićarija
Ćićarija, Ćićarija.

Ćićarija, Ći ći ći ći ći Ćićarija!


http://www.youtube.com/watch?v=CeJc10IJi4Y
 
mv_agusta said:
lijep đir (y) i slikice (y)

kakva je ta cesta gore po ćićariji??
jel bilo hladno

Seoski puteljak  :mrgreen:

A ono, cesta malo šira od jednog auta, pa treba pripaziti kad (i ako) netko naiđe.


Evo ti slike ceste  8)



23sx64l.jpg


2wh1fsy.jpg


2s8k6xx.jpg

 
mv_agusta said:
to je super takve najviše volim :wink:

Eto ti onda sljedećeg đira. Ove slike ceste su od prošlog vikenda, bili smo istim putem, ali skrenuli za Lupoglav. I smočili se k'o ''čke.
(y)
 
ma neznam jučer smo vozili i meni je bilo prohladno, a kako je gore ne želim znati
bar da buRRa manje puše pa bi se nekako dalo
 
SM Blade said:
baš mislio na vas popodne...

stavljao klupčice u fušu za sebe  :mrgreen:, i računam da bi mogao popodne đir...kontam mogo bi se javit vama, pa u susret, pa da negdje popijemo kafu... ali mene vuče prema brseču, a znam da ste vi  prema dalmaciji... :misli:.. prema tamo mi se ne da, pa je ostalo na tome da sam pajkio popodne.. :mrgreen:

Nismo išli prema Zavratnici jer je bila zatvorena magistrala zbog bure od Novog prema dolje, čak ni trajekt za Rab nije vozio iz Jablanca.. :palacdolje: :palacdolje:..ali budemo to već organizirali prvi vikend (treća sreća).. :mrgreen: :mrgreen:

A zašto se tebi ne da prema Dalmaciji ako se msije znati  :misli: :misli:
 
ma mislio sam vam ić u susret..pretpostavljao sam da ćete se već vraćati, znači ne stignem skroz do dole... a ovaj dio do iza crikvenice sam prošao puno puta i malo mi je već dosadan...pogotovo zbog toga što je stalno neko mjesto pa moraš pazit... tako kad idem na đir popodne radije odem do brseča (sad može i do plomina), pa eventualno preko učke... jer onaj dio nakon medveje je super.....