Cijene osiguranja motocikala

Savu izbjegavam zbog zastite bonusa inace su dosta jeftini.
 
SpoRRi said:
Savu izbjegavam zbog zastite bonusa inace cu dosta jeftini.
Sta to znaci
Ja san dobia 50% odma na racun toga sta iman vec jedno dvotockalo 50% u Save


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Sta to znaci
Ja san dobia 50% odma na racun toga sta iman vec jedno dvotockalo 50% u Save


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pa u slucaju da si ti kriv ne skida se nista popusta i normalno nastavljas placati.
 
seki22 said:
I....koja je akcija


Sent from my iPhone using Tapatalk

944 kn s asistencijom.
50% bonus
Zagreb
 
Big G said:
Pozdrav, zanimaju me cijene osiguranja ove godine? (Ako postoji tema, a da nije prastara izbrišite ju)

Potrebno navesti sljedece:

Godina proizvodnje motocikla i koji je u pitanju
Postotak popusta
Kubikaza
Cijena premije
Koja osiguravajucua kuca
EDIT
Regija
Starost vozaca

2020g
50%
1260ccm
Croatia osig, Split
1642kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može osiguranje koštati koliko oće ali Euroherc i ostatak te grupe nikad više u moju kuću.Smećari.
Ne kažu uzalud da se samo Chuck Noriss kod njih naplatija iz prve

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
ZG
Preko 1000 ccm
50%
1360 kn
Euroherc
 
cadjo said:
Može osiguranje koštati koliko oće ali Euroherc i ostatak te grupe nikad više u moju kuću.Smećari.
Ne kažu uzalud da se samo Chuck Noriss kod njih naplatija iz prve

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

ja se od jadranskog naplatio na sudu, isto izbjegavam agram u sirokom luku, tako da generali od ovih "normalnih" ima najbolje cijene... a balun ne pratim  :mrgreen:
 
seki22 said:
Kralj 2009 god
50% bonusa
277 kn
Sava Osiguranje

Sad koliko ce doc Kraljica neman pojma



Sent from my iPhone using Tapatalk
2018 god
50% bonusa
Do 1000 ccm
1157 kn
Sava

Joj razlike.....derasticne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
2018 god
50% bonusa
Do 1000 ccm
1157 kn
Sava

Joj razlike.....derasticne


Sent from my iPhone using Tapatalk
Razlike su drastične u istoj kubikaži,meni je 919 ccm i cijena police se kreće od 950 kn do 1500 kn (sa zaštitom bonusa i osiguranjem vozača i putnika ).Šibensko-Kninska županija sa 50% bonusa.
Čak san pojedine kuće pita u čemu je kvaka da su toliko skuplji i obrazloženje je bilo procjena rizika od strane kuće.
Naravno najeftiniji su smećari iz Euroherca ali uglavnom uzmen policu u Triglava za cca 1100 kn ;)


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Odi se provlaci Euroherc......
Mislim ja to malo ne kuzin.Tvoje osiguranje bitno je za onoga drugoga ako si ti kriv
Isto tako za tebe bitno je osiguranje onog drugog ako je on kriv da se naplatis
Jel tako jos uvik  ili san ja krivo svatia....
Druga stvar je Kasko......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Odi se provlaci Euroherc......
Mislim ja to malo ne kuzin.Tvoje osiguranje bitno je za onoga drugoga ako si ti kriv
Isto tako za tebe bitno je osiguranje onog drugog ako je on kriv da se naplatis
Jel tako jos uvik  ili san ja krivo svatia....
Druga stvar je Kasko......


Sent from my iPhone using Tapatalk
Istina ali znači li to da triba podržavat debilne tvrtke.Baš san ima sriću pa san mora nplatiti štetu od Euroherca a nisan bija kriv.Na kraju balade su isplatili trećinu štete.Bez obzira bilo kasko ili obvezno triba gledati da si u što boljoj poziciji ;)
Još jednom ponavljam,koncern Agram nije tu za bilo tebe u slučaju nezgode nego su tu samo kako bi skupili pare.Pljuc

P.S.Aktivira kod njih kasko da riješim neke sitnice na autu (službenom),užas od ljubaznosti i usluge

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
seki22 said:
Odi se provlaci Euroherc......
Mislim ja to malo ne kuzin.Tvoje osiguranje bitno je za onoga drugoga ako si ti kriv
Isto tako za tebe bitno je osiguranje onog drugog ako je on kriv da se naplatis
Jel tako jos uvik  ili san ja krivo svatia....
Druga stvar je Kasko......


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zakon velikih brojeva.
Šta se više ljudi osigura u njih, pri ili posli će i tebe pogodit njihov osiguranik, pa ćeš skužit o čemu se priča.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Zakon velikih brojeva.
Šta se više ljudi osigura u njih, pri ili posli će i tebe pogodit njihov osiguranik, pa ćeš skužit o čemu se priča.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Ma razumin ja to sve
Ja san u Save oba
A auto neman pojma......
To zena rjesava.na nju je.....bia je Generali.Bia popizdia kad san sazna radi sponzoriranja HNS-a
Ima san frenda u Generalija[emoji23] pa su bili iznimno ljubazni kod Kaska.tako da neznan kakvi su zaozbiljno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Ma razumin ja to sve
Ja san u Save oba
A auto neman pojma......
To zena rjesava.na nju je.....bia je Generali.Bia popizdia kad san sazna radi sponzoriranja HNS-a
Ima san frenda u Generalija[emoji23] pa su bili iznimno ljubazni kod Kaska.tako da neznan kakvi su zaozbiljno


Sent from my iPhone using Tapatalk



Normalni.samo ako je mala šteta svi te nagovaraju nemoj kasko aktivirat  :mrgreen:
 
Ima li kod nas neka opcija kasko osiguranja recimo samo za krađu? Di je općenito najbolje kasko osigurat dvotočkaš?
 
Dobit cu policu za koji dan, zadnjih par godina je za Z750 bilo 750kn, a za Z900 ce bit 1500kn  :shock: :shock: :shock: :shock:

(ZG rega, odavno 50% bonusa, Grawe)
 
3alfa3 said:
Dobit cu policu za koji dan, zadnjih par godina je za Z750 bilo 750kn, a za Z900 ce bit 1500kn  :shock: :shock: :shock: :shock:

(ZG rega, odavno 50% bonusa, Grawe)
Pitaj u još par kuća,Grawe je meni u ŠI isto napuca 1500 kn  pa san naša u Triglava za 1100,može i jeftinije od toga ali ovo je ok

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Pitaj u još par kuća,Grawe je meni u ŠI isto napuca 1500 kn  pa san naša u Triglava za 1100,može i jeftinije od toga ali ovo je ok

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Jbg, policu sam vec sklopio, zvao maloprije Savu da mi sloze ponudu cisto za usporedbu, kod njih bi bilo jeftinije 100kn.
Zanimljivo mi je da je tolika razlika izmedju ta dva motora, jer pitao sam koliko bi platio da sam ostavio stari motor, receno mi je isto ko i do sad, 750kn. Za ZG podrucje je to sasvim u redu cifra, al da je zbog 19KS i 200ccm vise cijena prakticki duplo veca, to me malo sokiralo.