Cijene osiguranja motocikala


Po onome što smo raspravljali prije koju stranicu, ove godine, potpuno isti paket, opet skuplji.. sad je 53€ nekih 400kn.
Potpuno u cent ista ponuda direktno od sava agenta prek stranice na mail, i od komparea. Iduće godine moram opet malo promjenit osiguranje pa ak i je bez moto asistencije..
 
Po onome što smo raspravljali prije koju stranicu, ove godine, potpuno isti paket, opet skuplji.. sad je 53€ nekih 400kn.
Potpuno u cent ista ponuda direktno od sava agenta prek stranice na mail, i od komparea. Iduće godine moram opet malo promjenit osiguranje pa ak i je bez moto asistencije..
Ovo je cijena sa moto asistencijom?
 
sa onom jeftinijom, zato i jesam kod njih
Hvala ti puno, tek sada vidim da su me ovi u Eurohercu uredno šišali kao ovcu.
Samo osnovno osiguranje prošle godine , sa popustom na invalidnost i gotovinsko plačanje za motor od 349 ccm je bilo 512,55 kn. Naravno uz maksimalni bonus.
Sada u Sava osiguranju mi izbacuje da bi bilo 50,57 eura. :)
 
  • Like
Reactions: prpa
Hvala ti puno, tek sada vidim da su me ovi u Eurohercu uredno šišali kao ovcu.
Samo osnovno osiguranje prošle godine , sa popustom na invalidnost i gotovinsko plačanje za motor od 349 ccm je bilo 512,55 kn. Naravno uz maksimalni bonus.
Sada u Sava osiguranju mi izbacuje da bi bilo 50,57 eura. :)

To je baš ovo što smo pričali prije par stranica, kad te već "imaju" onda ti dižu cijenu jer računaju lakše ti je samo kod njih produžit neg tražit drugo.. još te "dobiju" sa bonusima preko 50% dugogodišnje osiguranje itd itd a cijena osnovna premije ode u nebo jer je ta cijena kak on tamo odluči, onda ti lijepo bonus ovaj onaj al opet skuplje neg prošle godine uvijek..

Tak kod mene za auto, euroherc krenuo od neznam 1100kn i zadnja ponuda nakon x godina bila oko 1800kn i rekoh stvarno nema šanse više hvala ali ne bonus sve veći a ja plaćam sve više..
Prošetao se 2 godine malo allianz malo generali il tak nešt, treće godine opet zatražim više ponuda, euroherc skoro pa najjeftiniji nekakvih 1250kn (77kW, osnovno vozač putnici, pomoć na cesti) a prije ista priča svake godine "ali gospodine ove godine vam je osnovna premija skuplja nema veze bonus svima nam je tako evo i meni je.." još mi sad već u trećoj godini euroherca u nizu opet nije prešlo 1500kn, bilo nekih 180€ tak nešt a da nisam mjenjao valjda bi bio već na 300€ jer "eto gospodine svima nam je tako" :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Dene and enduro
Nemaš uvijek vremena surfat i kopat okolo, meni se za sad pokazala kao dobitna kombinacija frend koji radi s više kuća i traži najpovoljnije, ostavi nešto sebi a cijena za mene među nižima.
 
  • Like
Reactions: neven and BreakM
doslovno 5 mailova svake godina na par vecih kuca + online osiguranje.... u jednom do dva dana dobijem ponude i kazm hvala najboljem .... no strs a parica vzepu.... ove godine mi varirala cijena od cca 400 do preko soma... nije bas zanemarivo... pa se ti ko jazavac upecaj iz prve na ovu drugu jer eto sve poskupljuje ....
bar je mail dzabe 😄
 
doslovno 5 mailova svake godina na par vecih kuca + online osiguranje.... u jednom do dva dana dobijem ponude i kazm hvala najboljem .... no strs a parica vzepu.... ove godine mi varirala cijena od cca 400 do preko soma... nije bas zanemarivo... pa se ti ko jazavac upecaj iz prve na ovu drugu jer eto sve poskupljuje ....
bar je mail dzabe 😄
zar agent kompare-a ne odradi ovaj posao za tebe ako ideš samo preko njih?
 
zar agent kompare-a ne odradi ovaj posao za tebe ako ideš samo preko njih?
ne... oni imaju svoje dilove....
recimo prosle godine sava bila jeftinija preko komparea neg direktno, a ove godine dirkt dobio bolju podnudu neg kompare
 
  • Like
Reactions: t0malito
Laqo vec godinama daleko najpovoljnije. I za auto, i za motor. Prije sam koristio kompare ali mi je zena i sama tamo rekla da ne mogu konkurirati Laqo osiguranju sa cijenama kada sam joj posalo cijenu istoga, i trazio da mi da ne sto jednako ili jeftinije.
 
Bog zna kakvi su kada se treba naplatiti od njih.
Koliko znam oni su pod Croatiom pa vjerujem da ne bi smjelo biti problema, ali opet to mi slaba utjeha kad lik koji mi oštetio auto prije 15 dana ima Euroherc :cry:

Laqo do danas imalo popust 15% + 5% za jednokratnu uplatu i s tim popustom, osiguranjem vozača i putnika + zaštita bonusa ja platio 201€ za BMW R1150RT.
 
Transalp 700 2008. obavezno + sa osiguranjem vozača i putnika=109€ na Laqo.
Ovo ostalo ništa ispod 130€.
danas još tehnički i ajmooooo