Ciscenje koznog odijela

tibor_zg said:
:hehehe:

al na stranu što sam ga dobio, fkt dobro čisti :mrgreen:
Moj dojam o tim kapima za oči je da su efikasne isto kao i sveta vodica.
 
dakle ako stvarno patite od cistoce
http://www.xintex-group.com/hr/content/products
ima sprej a ima i u  boci proizvoda za ciscenje i skidanje ljepila. nije bas jeftin al nesto najbolje do sada na trzistu . u biti ima za sve sta vam treba pa pogledajte
 
http://www.ebay.co.uk/itm/Gliptone-Liquid-Leather-Cleaner-Conditioner-2-FREE-G-Cloths-/120929268437?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c27f232d5

Prvo sa razrijeđenim cleanerom pino očistiš prljavštinu a onda nakon toga kad se malo posuši površinski dio fino namažeš sa conditionerom i onda ižuljaš sa grubom krpom od mikrovlakana da dobiješ onaj fini mat izgled kože a ne onaj sjajni isluženi kao da je sa niveo za ruke mažeš. Ja sa tim održavam sve kožno, od sjedala u autu, preko kožne garniture kod kuće, čak sam i jednu vintage avirexicu doveo u takvo stanje da je to super izgledalo.
Koža se fino omekša i ne nabora se
 
Poanta je u tome-ne kupiovati bijela odijela. Ja sam naucio.
Sad imam skroz crno i zgleda ko novo svaki dan.
 
pokusao sa : vlaznim maramicama,pjenom od sapuna za ruke i sapunom za ruke tecnim,niveom,S100 sprej za kacigu,sredstvo Erdal za kozni namjestaj,mljeko,mljeko za tijelo.
sve ukloni zutilo ali na 100%, S100 je agresivan pa pocne boju malo skidat tako da sam odustao od njega :D
 
Da se malo više družite sa šatorašima  :shock: ...znali bi da ruke masne nakon rezanja i konzumiranja špeka, kobasa, šunke i sličnog valja uvjek prije pranja obrisati uz obleku (čitaj; crnu kožu) i time bi izbjegli ikakvu potrebu za dodatnim održavanjem  :tongue:  :mrgreen:
 
I što dobiješ onds sjajnu kožnu jaknu koja odvratno izgleda, ovaj cleaner and conditioner tako fino uredi kožu da izgleda kao jučer kupljena.
Od djetinjstva nosim kožne jakne, ne samo za motor i nikae nisam razumio mazanje običnim kremama za ruke.
 
Nivea je zakon, ali treba utrljavati a ne samo namazati. Tko nije bio u JNA i nije od potpuno novih i tvrdih napravio "stare" mekane uprtače, ne zna šta je Nivea. :mrgreen: Kod crne kože može biti problem u puderu koji je sastavni dio većine krema. Sjajno ne ostane nikad, to je samo vanjska maska koja nestane nakon nekog vremena, ali velim, tajna je u utrljavanju. :jesus:
Bijelu kožu više ni na poklon ne primam. :mrgreen:
 
mate said:
Nivea je zakon, ali treba utrljavati a ne samo namazati. Tko nije bio u JNA i nije od potpuno novih i tvrdih napravio "stare" mekane uprtače, ne zna šta je Nivea. :mrgreen: Kod crne kože može biti problem u puderu koji je sastavni dio većine krema. Sjajno ne ostane nikad, to je samo vanjska maska koja nestane nakon nekog vremena, ali velim, tajna je u utrljavanju. :jesus:
Bijelu kožu više ni na poklon ne primam. :mrgreen:

to kaj ti sa svojim "frendićima" radiš, nas tu ne zanima

drž se teme :mrgreen:



Srki
 
Jest ga tupite, to ko ekipa koja hvali neko staro kljuse jer nije probala ništa bolje...probajte nešto bolje a ne kreme za ruke i guzicu
 
sve svoje kožno trljam sa casablanca kremicom i vlažnim maramicama poslije vožnje  (y)
 
plastikman said:
Jest ga tupite, to ko ekipa koja hvali neko staro kljuse jer nije probala ništa bolje...probajte nešto bolje a ne kreme za ruke i guzicu

Mi smo djeca komunizma, za bolje ne znamo. :mrgreen:
 
mate said:
Mi smo djeca komunizma, za bolje ne znamo. :mrgreen:

znamo, znamo, ali miris Nivea kreme poslije utrljavanja ...  :mrgreen:
 
Opet ovaj conditioner ima jeeeben miris. Kao da svaki put obučeš novu kožnu jaknu ;-)
Al eto deco komunizma onda ipak ono što je moj tata rekao uzmeš malo masti pa namažeš da se sjaji i da miriši
 
imam i Daineseov kompletić za njegu i čišćenje koji san dobila uz kombinezon...ali nekako Nivea bodymilk ipak bolje čisti i njeguje ... a prije vožnje se ionako stavim malo parfema pa odjelce na Givanchy miriši  :mrgreen:

onako, ful kapitalistički  :LOL:
 
Srećom brže voziš od pčela, pčele obožavaju givanchy ;-)
 
plastikman said:
Srećom brže voziš od pčela, pčele obožavaju givanchy ;-)

ne stignu se maknut  :mrgreen: