Ciscenje sprica,.....

bole

New member
.... evo vako  :mrgreen:

nije za motor ali uzmimo da je ,.... jer moglo bi bit  :mrgreen: sprice imaju obadva

na autu mi malo cuka gas kad je ladan,...i lose prima s minimuma prvi sekund !?
prominia san svicice, filter zraaka,.. napravia redovni servis,.... nis to extra nije, ali nekako bode,.. auto ima 70000km
neki birtija savjeti kazu da bi zbog nekvalitete naseg goriva trebalo ubaciti one tablete za ciscenje sistema goriva i sprica,.... ima u tabletama i tekucini,... zanima me vase misljene o tim aditivima,.... i ima li neko nesto preporucit, ili kudit,...
 
hm...motori koji imaju ubrizgavanje navodno je dobro staviti aditiv za čišćenje sustava za ubrizgavanje. To je čak i preporučljivo (za ubrizgavanje) i nikako ne šteti nego samo pomaže. Ako je za motocikl tako, ne vidim razlog da i za auto nije tako.
 
    a kao sto kazes hladan je..ako necuka previse mozda je to bas zbog hladnoce i tog sto je masina jos hladna
  a probaj fino proguglati marka-tip automobila i rough jumpy running when cold pa mozda nedjes nest po stranim forumima
    pa istrazi malo tak si ja rjesavam sve svoje probleme i nedoumice
 
pustimo glupa nagadanja  :palacdolje:

o kojem se autu radi kao prvo,a kao drugo ako su injektori postopani niti jedan aditiv ih nece ocistit  :wink: nego se trebaju izvaditi i odnjeti na ciscenje ako ce se dati  :mrgreen: to ti je oko 100kn po injektoru,ali kad kazes o kojem se autu radi mozda ti mogu i nesto pametnije reci  :wink:
 
RC46 said:
pustimo glupa nagadanja  :palacdolje:

o kojem se autu radi kao prvo,a kao drugo ako su injektori postopani niti jedan aditiv ih nece ocistit   :wink: nego se trebaju izvaditi i odnjeti na ciscenje ako ce se dati  :mrgreen: to ti je oko 100kn po injektoru,ali kad kazes o kojem se autu radi mozda ti mogu i nesto pametnije reci  :wink:

200 kuna za sva 4 ...  :wink: sa računom ...


i btw ..... očistit će ih i aditiv ...  8)
 
mozes i od motora  :misli:

probano preko 1000 puta i nije bilo promjene,lakse mi je stavit aditiv nego rastavljati auto,ali nikad nisu proradili kak treba,ovo sto on navodi nisu nuzno simptomi zastopanih injektora  :wink:
 
RC46 said:
mozes i od motora  :misli:

ne mogu ja....  :mrgreen:

ima firma u PŽ koja to radi .... nemam nikakve veze s njima..... Poznam gazdu iz viđenja..... i tu i tamo razmjenimo kojekakva iskustva i dijelove...
 
je da jel to cjena sa vadenjem ili ako doneses injektore vec izvadene,kod mene je od 100-150kn po injektoru sa vadenjem
 
nema potrebe ,u zg je svuda tako samo moze biti skuplje a pz mi je daleko da bi bili konkurencija  :mrgreen:
 
RC46 said:
je da jel to cjena sa vadenjem ili ako doneses injektore vec izvadene,kod mene je od 100-150kn po injektoru sa vadenjem

Jeli to cjena varira prema tvom raspolozenju taj dan  :mrgreen:
 
nije uopce problem u cukanju,.... malo losije primi gas na prvu i to malo izrazenije kad je hladan,.... ali nista cime bi se zabrinjavao da mi nije dosadno,...  :mrgreen:

a ovo za neki aditiv mi je jedan prijatelj preporucia pa da ispitam malo ode, ima li kakvih iskustava,....

uglavnom Srasilo di ima u st ovaj liq moly,...

 
e jebemumišamaloga, kako da ja znam gdje šta ima u ST ?
 
strasilo said:
e jebemumišamaloga, kako da ja znam gdje šta ima u ST ?

Pa saznaj  :jesus:
 
bole said:
a i ti svakega vraga znas,... pa kako to neznas,....  :mrgreen:

ima ga kod mene u trgovini ... ali viđao sam ga i na benzinskoj ( INA )

http://www.liqui-moly.com/liquimoly/produktdb.nsf/id/e_5110.html
 
strasilo said:
ima ga kod mene u trgovini ... ali viđao sam ga i na benzinskoj ( INA )

http://www.liqui-moly.com/liquimoly/produktdb.nsf/id/e_5110.html


Nemoj na Ini ispast ce da i u aditive uljevaju vodu  :LOL: