Ciscenje sprica,.....

bole said:
nije uopce problem u cukanju,.... malo losije primi gas na prvu i to malo izrazenije kad je hladan,.... ali nista cime bi se zabrinjavao da mi nije dosadno,...  :mrgreen:

a ovo za neki aditiv mi je jedan prijatelj preporucia pa da ispitam malo ode, ima li kakvih iskustava,....

uglavnom Srasilo di ima u st ovaj liq moly,...
mikra -split,velebitska 76
http://www.mikramatic.hr/
 
bole said:
a i ti svakega vraga znas,... pa kako to neznas,....  :mrgreen:

nekuzi zasto ne kazes o kojem se autu radi ,ali ako je npr vw ,ili nesto iz koncerna narodnih  :mrgreen: nije stvar u injektorima, :wink:

 
...  mini cooper 2005 god,...  :mrgreen: 


nasa san liqvimoli i ulia,..... sad cemo vidjet kako ce se ponasat,... oce upalit uopce  :LOL:  :LOL:
 
nece aditiv pomoci....probali smo mi i sa wynn's sistemom ocistiti...(motor radi i spaja sa tim aparatom)....i kratkog je vijeka....jos uvijek najucinkovitije kemijsko ciscenje+ultrazvuk....naravno...injektori se skidaju sa auta... (y)
 
bmw m 5 said:
nece aditiv pomoci....probali smo mi i sa wynn's sistemom ocistiti...(motor radi i spaja sa tim aparatom)....i kratkog je vijeka....jos uvijek najucinkovitije kemijsko ciscenje+ultrazvuk....naravno...injektori se skidaju sa auta... (y)

Kod ultra zvuka je odlicna stvar sto vidis u kakvom su stanju bile sprice prije ciscenja i poslje  (y)
 
bole said:
...  mini cooper 2005 god,...  :mrgreen:   


nasa san liqvimoli i ulia,..... sad cemo vidjet kako ce se ponasat,... oce upalit uopce  :LOL:  :LOL:

a da za pocetak odes na diagnostiku i pregledas senzor temperature rashladne tekucine  :misli: