Crkava nakon > 15 km

Status
Not open for further replies.
jedimaster said:
ja kažem bobina(struja) , u Jegermeister  (y)

:mrgreen:

može...  (y)

pa čekamo da se čovjek javi šta je napravio ..  :mrgreen:

i bez PP-a sa likom gdje mu nudiš pare da kaže da je bobina..  :LOL: :LOL:
 
jedimaster said:
jel piješ Jeger...straš bu častil  :mrgreen:
a jel voda mokra ?!


ok , sad kad smo se sve dogovorili bio bi red da neko ode to i pogledati/popraviti covjeku ...

ko je najbliže varaždinu ?
 
Zapru said:
ak je bobina, lako ce znat za 5 minuta tako da ju polijeva s hladnom vodom  :wink:

Necu znat jer kad ja skinem rezervar da dodem do bobine vec ce proc vremena da i sam upali :D
 
Brckach said:
Necu znat jer kad ja skinem rezervar da dodem do bobine vec ce proc vremena da i sam upali :D
zakaj bi skidal, zaguraj crijevo dok radi motor, u tome i je fora  :wink:
 
Napisal je dok motor jos radi, nebre radit bolje neg radi, fora je u tome kaj onda nece radit, valjda je mislil dok je jos tek ugasio i nece upalit da ju polijem pa ako upali odma onda je to za problem.
 
osim ako ti nevaljaju kablovii lulica, onda će se ugasiti i nećeš ga uopćemoći upaliti neko vrijeme dok se sve ne osuši ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
osim ako ti nevaljaju kablovii lulica, onda će se ugasiti i nećeš ga uopćemoći upaliti neko vrijeme dok se sve ne osuši ...  :LOL: :LOL:

aaaaaa...nema više...takac makac...rekao si dovod goriva  :nono:

:mrgreen:
 
Brckach said:
Napisal je dok motor jos radi, nebre radit bolje neg radi, fora je u tome kaj onda nece radit, valjda je mislil dok je jos tek ugasio i nece upalit da ju polijem pa ako upali odma onda je to za problem.
(y)
 
Status
Not open for further replies.