Crkva Sv. Barbare - Bedekovčina, misa za motoriste 25.10.2009.

Added to Calendar: 25-10-09

NAPOMENA: Molimo vas da motocikle parkirate uz samo rub ceste okrenute prema odlasku i da poštujete ljude koji će vas gore upučivati na parkiranje.Sve to je zato da nedaj bože nekome pozli kao na proljeće hitna pomoč nemože doći do crkve a kamo li da se okrene.Unaprijed smo vam zahvalni na poštivanju tog pravila to je za dobro svih nas.

Mk Rotten Riders ponosno objavljuju da će opet imati afterparty Blagoslova u Zaboku.

Znači Poslije Bedekovčine i Pepeka, svi zajedno na free bažulj i mrzlu pivicu, a bit će i veliki šator i live muzika. (y)

i642982_rottenridersafterpartyflayer.jpg


MISA POČINJE U 11:00SATI

 
vejv-xjr said:
Koji vam je to već po redu tradicionalni afterparty  :misli:

Bila su dva u starom motocentru, ove godine na proljeće u novom i sad je četvrti.
 
Hm,a tko vam je flajer radio?
Imate preZidenta i vice preSidenta  :wink:
 
ADAM said:
Hm,a tko vam je flajer radio?
Imate preZidenta i vice preSidenta  :wink:

A ja mislil da nebu nitko skužil. :mrgreen:
 
Žuti Rotten said:
A ja mislil da nebu nitko skužil. :mrgreen:

A jbga,to mi je već pomalo i prof. deformacija,neki dan bio čova i hoće raditi neko produženje,a ima ugovor na obrt i pitam ga ja jel ima problema sa pravdanjem troškova,a on me u čudu gleda,
pa rekoh mu ja,obrt mi glasi na drugo prezime ( kod nas u bazi i tako dobiva račune)  i to već 2 godine  :shock:
I da nije nitko skužio  :LOL:
 
ADAM said:
Hm,a tko vam je flajer radio?
Imate preZidenta i vice preSidenta  :wink:

Stara narodna mudrost glasi:" Tko radi taj i griješi". :jesus:
 
Na misu dolazim,samo ,kako to mislite ,ZATVARANJE SEZONE,zar se više ne smijemo voziti.
Sezonu ne prekidam,niti po cijenu graha :jesus: (y)
 
lokomotorni said:
:misli:
znači to je ustvari" 4.TRADICIONALNO ZATVARANJE SEZONE"! :misli: :misli:
pa moram priznati ...dosta rano budete ove godine prestali voziti! :?

Krivo imali smo 2 otvorenja i ovo je drugo zatvaranje i da nakon toga više niko ne takne bike svi idemo po berbama traktorima pa ločemo stare zalihe ak ih još ima pa je martinje, božić i te pizdarije i tek onda oko 20.04 kad je blagoslov za otvorenje sezone smijemo sjesti na motor. Inače do tog perioda je strogo kažnjivo i padaju glave. :misli:
 
Žuti Rotten said:
Krivo imali smo 2 otvorenja i ovo je drugo zatvaranje i da nakon toga više niko ne takne bike svi idemo po berbama traktorima pa ločemo stare zalihe ak ih još ima pa je martinje, božić i te pizdarije i tek onda oko 20.04 kad je blagoslov za otvorenje sezone smijemo sjesti na motor. Inače do tog perioda je strogo kažnjivo i padaju glave. :misli:

(y) (y)

i koga vidimo da se vozi na motoru,mam' zovemo policiju  8)  :shock:
A isto kao i jesenski DDK-za kraj sezone,a vozi se,naravno i dalje,pa nemam riječi,kaj je sa ljudima  :palacdolje:
 
ADAM said:
(y) (y)

i koga vidimo da se vozi na motoru,mam' zovemo policiju  8)  :shock:
A isto kao i jesenski DDK-za kraj sezone,a vozi se,naravno i dalje,pa nemam riječi,kaj je sa ljudima  :palacdolje:

Ne zovemo policiju već guramo kolce u prednje felge.....
 
Tigar5 said:
Na misu dolazim,samo ,kako to mislite ,ZATVARANJE SEZONE,zar se više ne smijemo voziti.
Sezonu ne prekidam,niti po cijenu graha :jesus: (y)

A čuj tebi je sezona počela kad si prvi motor kupil, a završila bu kad te ne bu... tak da... mogel bi se malo prestat skitarat naokolo i fino se dopelat tam di treba i uredno ekipi cugu platit i opravdat dugoročni izostanak sa terase!  :jesus:

A na blagoslov ide cijela ekipa, ak se ne varam...  :misli:
 
Silver Snake said:
A čuj tebi je sezona počela kad si prvi motor kupil, a završila bu kad te ne bu... tak da... mogel bi se malo prestat skitarat naokolo i fino se dopelat tam di treba i uredno ekipi cugu platit i opravdat dugoročni izostanak sa terase!  :jesus:

A na blagoslov ide cijela ekipa, ak se ne varam...  :misli:
Uvjek se fino dopelam i nisam izostao sa terase,samo sam promjenio lokaciju. :jesus:
Vidimo se u Bedekovčini ili u Udbini (y)
Zar sam možda bio protiv runde pića? :misli:
 
Tigar5 said:
Uvjek se fino dopelam i nisam izostao sa terase,samo sam promjenio lokaciju. :jesus:
Vidimo se u Bedekovčini ili u Udbini (y)
Zar sam možda bio protiv runde pića? :misli:

Nis ja to rekla... samo da te se nemre vlovit ni za glavu ni za rep jer se stalno vozaš okolo...  :jesus:

A na blagoslov bu vjerojatno jahala cijela ekipa... pa bi bilo lijepo da si u to doba u ZG pa da ideš s nama...  :)