Crkva Sv. Barbare - Bedekovčina, misa za motoriste 25.10.2009.

Added to Calendar: 25-10-09

brunoimotor said:
Meni je bilo jako dobro nismo ostali bez graha jel su nas veterani pozvali na pravu gozbu u zaboku.Bilo je svega od roštilja grah salate do kolaća.Sve je bilo besplatno a sva cuga po deset kuna.Dečki svaka vam čast.


(y) (y) (y)
 
Hvala svima na odazivu, nadam se da bude još više na otvorenju sezone (y) (y) (y)
 
predator9 said:
Hvala svima na odazivu, nadam se da bude još više na otvorenju sezone (y) (y) (y)
Bude nas sigurno više  8) , ak nam bude lepo vreme, za kaj se molimo svi mi a i pomaže nam velečasni Pepek. (y)
 
jedan update, u kotaču koji je bio postavljen ispred crkve i na kupovini bonova u Zaboku za crkvu Svete Barbare prikupljeno je 4874 kn i 9eura tako da možemo zaokružiti na 5000kn, hvala vam svima u ime vlč. Pepeka i naše jer u ova teška vremena to su jako lijepi novci koji će odlično poslužiti na štampanje tradicionalnih knjižica za proljetni blagoslov.

Hvala
 
Sve je bilo super, organizatorima sve pohvale, vrijeme fantastično, vlč. Pepek održal lijepu misu al pod hitno treba promjeniti orguljaša. Il je bil pijan il mu je slon prdnul u uho. Cure i dečki svaka čast i vidimo se na otvaranju.
 
Haha, kaj se tiče orguljaša fakat "čudo", žal mi je kaj ga nisam vidla kak zgleda. Sve su to popravili velečasni Pepek i Roteni, a i Yzzy s palačinkama  (y)
 
Bilo je sve 5 ,hvala svima na organizaciji vidimo se na proljeće opet  :D slike uskoro (y)
 
ljepe smo si spili i pojeli i pri rotena i pri veterana saka čast dečki budite takvi i dalje.. (y)