črni..... moja mater te traži.....

baj d vej (da seljačin-a razumi).......
maloprije me zaustavio presretač kod potoka.......
nakon par minuta rasprave, pokazivanja slike pronađenih tablica ne internetima......
pustio me bez kazne.......

znači za divljake koji voze bez tablica...... napravit lažnu stranicu na internetu (ja sam ko legalist papak imao stvarnu) sa slikom svoje tablice......
i ispričat im lažnu (za razliku od moje tužne sudbine) priču o izgubljenim/nađenim tablicama.....

molim...........
 
baj d vej (da seljačin-a razumi).......
maloprije me zaustavio presretač kod potoka.......
nakon par minuta rasprave, pokazivanja slike pronađenih tablica ne internetima......
pustio me bez kazne.......

znači za divljake koji voze bez tablica...... napravit lažnu stranicu na internetu (ja sam ko legalist papak imao stvarnu) sa slikom svoje tablice......
i ispričat im lažnu (za razliku od moje tužne sudbine) priču o izgubljenim/nađenim tablicama.....

molim...........
eto,to se zove imati kurceve srece,da te bas taj trenutak kada nemas tablicu od svih trenutaka kada je tablica postojana na za to predviđenom mjesto,skuze u prometnoj guzvi.....izgledno je da ilegalisti imaju ponekad vise srece :mrgreen::p
 
eto,to se zove imati kurceve srece,da te bas taj trenutak kada nemas tablicu od svih trenutaka kada je tablica postojana na za to predviđenom mjesto,skuze u prometnoj guzvi.....izgledno je da ilegalisti imaju ponekad vise srece :mrgreen::p
Zato su ga i zaustavili...
 
Jeftinije je uzet drugu tablicu tj druge brojeve i novu prometnu, nego novu istu tablicu jer je nova sa istim brojevima po narudzbi

Narudžbu si platio samo jednom, sada naručuješ samo novu tablicu sa starim brojevima

Nemozes uzeti novu tablicu sa istim brojevima...jednom kad ju izgubis to je to,MUP raspisuje potragu za tom registarskom plocicom i salje dopis na STP gdje si prijavio gubitak,cim su dobili dopis od MUP-a zovu te na mob da mozes doci po novu plocicu i prometnu( u pravilu ako si ujutro dosao prijaviti gubitak vec oko 14-15 mozes dignut novu). Ja sam htio iste brojeve kad sam izgubio regu u 4 mj. Pa su mi objasnili da se nekoliko god to vise ne prakticira

Prvi dio štima, ali nije točno da ne možeš dobiti istu tablicu kao i prije, ista stvar kao i na autu. Iako ću provjeriti, no to svakako nema logike...

Čak i da ide, a znamo da ne ide, opet nemaju tablicu fizički.

Zakaj to ne ide kao kod auta?? I zašto bi trebali kod motocikala tablicu fizički, a kod auta ne trebaju?
 
Da tocno je,nemozes dobiti novu tablicu.....ocito sam ja glup jer sam eto blejao tamo u sise onoj srednjovjecnoj salterusi.... Nego kada si TI izgubio /prijavio gubitak reg plocice pa prosao proceduru da sada tako sa sigurnoscu tvrdis da nije tocno??? da se ponavljam po 10-ti put pred 4 mj sam izgubio tablicu i nisam mogao dobiti novu......
 
  • Like
Reactions: Village
blejao tamo u sise onoj srednjovjecnoj salterusi

2.jpg
 
Kompiću prije par godina došla čestitka za auto unutar mjesec dana, a ja u približno isto vrijeme zakasnio sa regom prikolice (rega se svake tri godine) par mjeseci i ništa. Isti grad i PP. Vjerojatno su vrlo ažurni za automobile mada nebi trebalo biti razlike.


Lolo