črni..... moja mater te traži.....

Da tocno je,nemozes dobiti novu tablicu.....ocito sam ja glup jer sam eto blejao tamo u sise onoj srednjovjecnoj salterusi.... Nego kada si TI izgubio /prijavio gubitak reg plocice pa prosao proceduru da sada tako sa sigurnoscu tvrdis da nije tocno??? da se ponavljam po 10-ti put pred 4 mj sam izgubio tablicu i nisam mogao dobiti novu......

Eto, nisam provjerio, ali ako je tako, to je baš jadno, pa se ispričavam... fakat nema kraja nelogičnostima i nepravdama u ovom bananistanu...
 
Village sve zna o tablicama...i ne samo da se protivi skidanju isti, nego ima i naprijed tablicu, ko oni u indiji
Tablica naprijed je 2u1 spojler i identifikacija... Drzava tako misli na nasu stabilnost 😁😂
 
  • Haha
Reactions: prpa
Ovo mi nema logike..
Osiguraš vozilo, nisi obavio tehnički pregled a moraš ga odjaviti unutar 15 radnih dana.

Npr. U inozemstvu si, kupiš osiguranje, Laqo ili Kompare, a tehnički nema tko obaviti bez punomoći.
Da li onda stiže kazna za neodjavu vozila i koliki je iznos?

Sličan problem je i kad je vozilo na redovnom servisu koji se produlji na 1-2 mj. zbog neimanja dijelova u HR.
Istekne rega dok se popravlja, a moram odjaviti iako je osiguranje produljeno.
Bzvz
 
UK je imala tablice naprijed na blatobranu bočno do 50/60-tih.
Lawrence of Arabia film

Indija ima ispod prednjeg svjetla iznad blatobrana frontalno.
 
baj d vej (da seljačin-a razumi).......
maloprije me zaustavio presretač kod potoka.......
nakon par minuta rasprave, pokazivanja slike pronađenih tablica ne internetima......
pustio me bez kazne.......

znači za divljake koji voze bez tablica...... napravit lažnu stranicu na internetu (ja sam ko legalist papak imao stvarnu) sa slikom svoje tablice......
i ispričat im lažnu (za razliku od moje tužne sudbine) priču o izgubljenim/nađenim tablicama.....

molim...........
Proslu nedjelju me skine u KA na benzinsku, dok sam skidao kacigu govorim "sve znam i kriv sam" 😂... Kaze on znam da je u ruksaku i stavi je odmah i nadam se da si regan, rekoh jesam treba prometna? Ne, vozi....😂😂