Croatia kasko osiguranje za motocikle

Bandit

Administrator
Od 15.06.2004. Croatia osiguranje uvodi novi tarifni sustav...uglavnom kasko osiguranje za motocikle drastično pojeftinjuje i izravnava se sa cijenom drugih osiguravatelja. Konačno jedan dobar potez. Više o tome za koji dan na stranici :mrgreen:
 
Bandit said:
Od 15.06.2004. Croatia osiguranje uvodi novi tarifni sustav...uglavnom kasko osiguranje za motocikle drastično pojeftinjuje i izravnava se sa cijenom drugih osiguravatelja. Konačno jedan dobar potez. Više o tome za koji dan na stranici :mrgreen:

jako dobra informacija, dobordošla je kao i ovo sunčeko :mrgreen: :mrgreen:
 
Vidi, vidi...vrlo zanimljivo...sad bih onda mogao i razmisliti o kasku...
 
Ajme super!!!!
Taman mi bebica dolazi u ponedjeljak!!! Taman!!! :D
E pa onda cu i ja biti praaaaaaaaaaaaaavaaaaaaa Biiiiiiiiiiiikeriiicaaaaaaaa!!!!!!!
P.S to se odnosi na one ljudeke koji govore da bikeri nisu bikeri-ce ako nemaju odredjenu kubikazu....e pa ja je sad imai!!!! :mrhappy: :mrhappy: :mrhappy:
JUUUUUUUPIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :peace:
 
Bikericama se uračunava i kubikaža grudnjaka tako da ne moraš brinuti :mrgreen:
 
Ti ne moraš ni na tehnički :mrgreen:
 
Zvao Croatia osiguranje i za moj motor kasko osiguranje je 14 000 kn bez popusta tu nije uračunato protiv krade u cijelosti nego 40%,a sa full kaskom protiv krade je 25000 kn, tako dakle da moraju smanjiti cijenu za 90% da bi bilo pristupačno, dakle nis od osiguranje.
Mozda nije tako kak sam ja naveo ali ja samo prenosim sta mi je zenska rekla na telefon, ak ona sere onda i ja serem.
Kaze da ju nazovem u petak kada ce imati novi cijenik pa mi moze reci koliko bi iznosilo to novo osiguranje
 
Vedran said:
Zvao Croatia osiguranje i za moj motor kasko osiguranje je 14 000 kn bez popusta tu nije uračunato protiv krade u cijelosti nego 40%,a sa full kaskom protiv krade je 25000 kn, tako dakle da moraju smanjiti cijenu za 90% da bi bilo pristupačno, dakle nis od osiguranje.
Mozda nije tako kak sam ja naveo ali ja samo prenosim sta mi je zenska rekla na telefon, ak ona sere onda i ja serem.
Kaze da ju nazovem u petak kada ce imati novi cijenik pa mi moze reci koliko bi iznosilo to novo osiguranje

pa koliko ja procitala Bandit je napisao od 15.06 da krece smanjenje cijena
 
Sandra said:
pa sta cice 640 ti je malo? :roll: :cice: :LOL: :mrgreen:

Pa ne mogu se ni pokriti njima... :mrgreen:
 
Koeficjent za kasko nije više 18,997% nego 11,30% (od cijene vozila)
Doplatak za rizik krađe je 40% a po novom je rizik krađe uračunat u cijenu.
Ovak bu otprilike bilo...za motocikl od 70.000,00 kn cijena kaska bez popusta bit će oko 8.701,00kn. U to je uračunat rizik krađe...a po starom(i još važečem cjeniku) za isti motocikl kasko bilo 20.478,77kn

Pa nek neko veli da nije dobro spuštena ta cijena :mrgreen: