Croatia kasko osiguranje za motocikle

Bandit said:
Koeficjent za kasko nije više 18,997% nego 11,30% (od cijene vozila)
Doplatak za rizik krađe je 40% a po novom je rizik krađe uračunat u cijenu.
Ovak bu otprilike bilo...za motocikl od 70.000,00 kn cijena kaska bez popusta bit će oko 8.701,00kn. U to je uračunat rizik krađe...a po starom(i još važečem cjeniku) za isti motocikl kasko bilo 20.478,77kn

Pa nek neko veli da nije dobro spuštena ta cijena :mrgreen:

Jel to bude ziher tako???
 
ako sam dobro shvatila.....meni je motor 64400 kn a kasko bi mi izasao 7277,20kn?
Jel tako? :roll:
 
Bandit said:
Cigla said:
Jel to bude ziher tako???

Može oklada za pivicu? :mrgreen:

Ma moze pivica u svakom slucaju...samo sumnjicav sam prema takovim pojeftinjenjima...pogotovo kad se radi o osiguravajucim drustvima i opcenito nasem drustvu... :|
 
Sandra said:
ako sam dobro shvatila.....meni je motor 64400 kn a kasko bi mi izasao 7277,20kn?
Jel tako? :roll:
Ljube, dodaj i porez 10%.
 
E Igor, a zakaj se tebe ne vidi na listi membersa...koja diskriminacija...i ja se hoću šuljati...daj mi titulu moderatora :mrgreen:
 
Mey said:
E Igor, a zakaj se tebe ne vidi na listi membersa...koja diskriminacija...i ja se hoću šuljati...daj mi titulu moderatora :mrgreen:
Vidi me se, ak me se hoće vidjeti... :(
 
Bandit said:
Vidi me se, ak me se hoće vidjeti... :(

Ne ozbiljno govorim, već sam primjetila par puta...vidim da si tu po vremenu posta, ali ne vidim te na listi :shock:
 
Mey said:
Bandit said:
Vidi me se, ak me se hoće vidjeti... :(

Ne ozbiljno govorim, već sam primjetila par puta...vidim da si tu po vremenu posta, ali ne vidim te na listi :shock:

Pogledaj si profil...i vidi kaj svega ima nutra :mrgreen: ali ja tebe svejedno vidim, čak i kad si skrivena :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigla said:
Bandit said:
Koeficjent za kasko nije više 18,997% nego 11,30% (od cijene vozila)
Doplatak za rizik krađe je 40% a po novom je rizik krađe uračunat u cijenu.
Ovak bu otprilike bilo...za motocikl od 70.000,00 kn cijena kaska bez popusta bit će oko 8.701,00kn. U to je uračunat rizik krađe...a po starom(i još važečem cjeniku) za isti motocikl kasko bilo 20.478,77kn

Pa nek neko veli da nije dobro spuštena ta cijena :mrgreen:

Jel to bude ziher tako???


Nekak je pre dobro da bi bilo istinito. Zanima me koji se k.... krije iza toga svega! A dobro živi bili pa vidjeli! HAIJ ! :blahblah:
 
kako funkcionira kasko kod rabljenih motora? mislim kako se odreduje vrijednost motora u slucaju totalne stete i to?
 
Sandra said:
ajmeeeee......jel ima netko 10 000kn za posudit? :cry: :cry: :naklon: :naklon:
¸



sa ili bez onih 5000 iz drugog topica? :mrgreen:
 
Možete pogledati i kasko osiguranje od Zagreba mene je izašlo 6019 kn (30% popusta)na vrijednost motora od 100k. Sa uključenom krađom, a kako isplaćuju u slučaju štete neznam ;) S time da mi je referent u razgovoru rekao da na iduća tri kaska može skinuti svake godine po 10%, ako nebude totalki ;)
 
Pa napisao sam samo za Croatia os. zato kaj su do sada imali enormno visoke cijene. Za ostala osiguranja smo negdje imali tablicu.
 
No dobro, je li ovo na kraju proslo? Mislim, je li pojeftinilo kaksko osiguranje sa 15. 06.?
 
Reko mi jedan lik koji radi osiguranja da je......
sad je 11,28%........za moj motor bi doslo kasko(kradja uracunata)
oko 5 700,00 kn......