Crokicka nam spucal auto

Status
Not open for further replies.
ee,,,  :misli: al ima neki filmić  :misli:  mislim ono iz prve ruke  :LOL:
 
ja mislim da mu je to zbog viška šećera  :mrgreen:


[
 
ybr-ovac said:
pa nemrem hebeno vjerovati........pa ti nemaš sreče s tim motorom....brz oporavak, si za kavu h fuliru kak smo pili kad si prvi put opal :mrgreen: :mrgreen:

da, mogli bi :mrgreen:

Iwa said:
ja mislim da mu je to zbog viška šećera  :mrgreen:


[

:inlove:
 
drž se pajdo (y)...bumo složili motor...sam reci staroj nek napravi onakvu finu bučnicu ko prošli put..normalno jedna kostrola samo za mene..bu mi dosta valjda :mrgreen:
 
Evo sad tek vidio ovu temu.

Pa ovo nije normalno  :shock: :?

Srećom sa tobom je više manje sve u redu, motor će doć drugi...

Ali ja mislim da su ti i roditelji već "infarkt" dobili u ovom kratkom razdoblju...
 
Pivi said:
Evo sad tek vidio ovu temu.

Pa ovo nije normalno  :shock: :?

Srećom sa tobom je više manje sve u redu, motor će doć drugi...

Ali ja mislim da su ti i roditelji već "infarkt" dobili u ovom kratkom razdoblju...
Daj idi polijevaj plantažu sa vodom umjesto da tu visiš na forumu!
 
malo sam se igrao ...  :mrgreen:

crashcro.gif
 
strasilo said:
kako obrnuto ?  :misli:
:blink:

Pa prva slika je ona gdje je motor cijeli, ne?
 
A je...mu miša,pa kaj opet :palacdolje: ?Ja i motor konačno "oporavljeni",sad si ti na redu da dežuraš na forumu :wink: :? .Znam jako dobro kak ti je :palacdolje: .Dok ti zacijeliš i motor se bu popravil (y) (y) .Bok.
 
Koko said:
A je...mu miša,pa kaj opet :palacdolje: ?Ja i motor konačno "oporavljeni",sad si ti na redu da dežuraš na forumu :wink: :? .Znam jako dobro kak ti je :palacdolje: .Dok ti zacijeliš i motor se bu popravil (y) (y) .Bok.

(y)
 
Hrvoje said:
Daj idi polijevaj plantažu sa vodom umjesto da tu visiš na forumu!

Sve su nam htjeli zapalit, ali nedam im Vis...trava opstaje!!!  :mrgreen:

Jel tako Kick, da je ovaj šta te lupio bio napušen a ne nalokan nebi ništa bilo  :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.