Crokicka nam spucal auto

Status
Not open for further replies.
Dečec drž se (y)

Hm,bolje da te drapil zemljak z kadetom dok si na motoru,nek sused z duplenke,
zato ke ti kokoš prešla prek meje :wink:
 
tvigi said:
Dečec drž se (y)

Hm,bolje da te drapil zemljak z kadetom dok si na motoru,nek sused z duplenke,
zato ke ti kokoš prešla prek meje :wink:

Moram se sloziti s time. Da je bil golf u pitanju mislim da bi se trazil novi moderator.  :mrgreen:

Ozdravi cim prije, slozi-nabavi novi bicikl i pojacaj gas da te vise ne naguze.  (y)
 
Ajd ozdravi čim prije i riješi se tog peh vozila.

CroKick said:
a da, prvi put me naguzil prijatelj, al nije niš boljelo pa smo si ostali dobri :LOL:

Pazi da ti se to ne dopadne. :wink:
 
vjeko46 said:
nema šanse ono zada tanko i krivi se lako tako da rama nebi smila to osjetit
al ak bi opet on pal s ti (nedaj Bog) nebi se i taj novi zadnji kraj shebal  :?
 
crobiker1 said:
al ak bi opet on pal s ti (nedaj Bog) nebi se i taj novi zadnji kraj shebal  :?
pa onda opet 4 vide i sve 5 nemože on toliko puta past koliko ovi mogu proizvest zadnjih krajeva :mrgreen:
 
jel crobiker1 buraz od kikača?  :mrgreen:
 
crobiker1 said:
al ak bi opet on pal s ti (nedaj Bog) nebi se i taj novi zadnji kraj shebal  :?

a sta mislis zas se to tak radi
da je to direktno vezano (zasvasano, napravljeno u komadu) dobio bi drugu najvecu polugu na ramu nakon vilice...a ovako se samo to spiga(proracunato) pa se zamijeni :wink:
 
CroKick said:
Evo me s kirurgije i kontrole...uglavnom niš nije slomljeno al je dobro ostrugano...

To ti je kad se sporo voziš, da sam išao brzo nebi me dostigel i sjebo, uglavnom vozil sam ispred auta i još 100m prije skretanja dajem lijevi žmigavac i počnem pikat po brenzi da vidi da kočim ( noć je bila, oko 23:15 ), usporavam sa nekih 70 do druge brzine i taman da budem skrenul kad se ovaj zakuca sa nekih 60-70, bez kočenja
pa nemrem hebeno vjerovati........pa ti nemaš sreče s tim motorom....brz oporavak, si za kavu h fuliru kak smo pili kad si prvi put opal :mrgreen: :mrgreen:
 
nije mi jasno kak te pogodio a da vilica/felga nije dobila? još imaš ove prekrasne retro žmigavce koje sam ja iz lučkog mogo vidjet kolko su veliki  :LOL:---e da i zmazan ti je motor, no to ti je sad najmanji problem
 
Status
Not open for further replies.