Crokicka nam spucal auto

Status
Not open for further replies.
Bandit said:
Pa kaj ne piše u prvom postu da mu nije ništ :misli:

pa neko je bil napisal da je na kirurgiji pa pitam..
 
strasilo said:
ma javit će se on još danas... siguran sam ..  (y)

i ja isto....

ajde kik, daj slike svoje nove prerade
 
Strašno. Želim ti brz i bezbolan oporavak.

U zadnje vrijeme sve više gledam u retrovizore, da me nebi neko isto tak razlijepio po asfaltu.
 
High 46 said:
ne još Budući........za nekoliko dana  8)

RIŠPEKT :lolcry:

Bandit said:
Kaj te mi porezni obveznici plaćamo da plahutaš po forumima? :mrgreen: :mrgreen:
:yes:
Zavidan?
 
Fenring said:
Strašno. Želim ti brz i bezbolan oporavak.

U zadnje vrijeme sve više gledam u retrovizore, da me nebi neko isto tak razlijepio po asfaltu.
i ja u zadnje vrijeme sve više gruntam da stavim retrovizore ...  :LOL:
 
cdawg said:
lijepo je imat 12 godina i nis ne razumit  :oops:
Baš je.... :hura:

crobiker1 said:
zake? pa jos imam Cagivu  :mrgreen:
Ona bu onda njemu....  :jesus:
 
dobro je. malo podrapan, ali ok.  (y)

motor je jace popusil  :palacdolje:
 
Evo me s kirurgije i kontrole...uglavnom niš nije slomljeno al je dobro ostrugano...

To ti je kad se sporo voziš, da sam išao brzo nebi me dostigel i sjebo, uglavnom vozil sam ispred auta i još 100m prije skretanja dajem lijevi žmigavac i počnem pikat po brenzi da vidi da kočim ( noć je bila, oko 23:15 ), usporavam sa nekih 70 do druge brzine i taman da budem skrenul kad se ovaj zakuca sa nekih 60-70, bez kočenja
 
CroKick said:
Evo me s kirurgije i kontrole...uglavnom niš nije slomljeno al je dobro ostrugano...

To ti je kad se sporo voziš, da sam išao brzo nebi me dostigel i sjebo, uglavnom vozil sam ispred auta i još 100m prije skretanja dajem lijevi žmigavac i počnem pikat po brenzi da vidi da kočim ( noć je bila, oko 23:15 ), usporavam sa nekih 70 do druge brzine i taman da budem skrenul kad se ovaj zakuca sa nekih 60-70, bez kočenja

na lomaču s njim    :chainsaw:
 
ocito Kikac ima jako metroseksualnu guzu kad stalno ima udare odozada  :LOL:

sam da njemu nije nista, sve ostalo je manje bitno  :wink:
 
Ne kuzi se na slici jel rama dobila po piksi. Rep ti se srecom skida i zbog toga nema frke za popravak (y)

Jebes pilu, bitno da si ziv (y)

Slozio si ga za lijeve zavoje, sad mozes na Grobnik ;)
 
Status
Not open for further replies.