Cross motori 2T i 4T

matej taman kad ti motor dopizdi i budeš uzimao 250ccm i negdje u jesen zimu ga budeš prodavao budem ga ja kupio  :D
 
Bump said:
matej taman kad ti motor dopizdi i budeš uzimao 250ccm i negdje u jesen zimu ga budeš prodavao budem ga ja kupio  :D
Nebude mi dopizdio,imao sam priliku voziti se na stazi nekoliko dana sa 250-2t,i šta da ti kažem,amater sam koji vozi cross jadno i vućem se po stazi a ovaj budala od 250ccm me strga,bolje 125 jer njega mogu bolje voziti,jest da ga treba malo kuplati po zavojima ali tu je i poseban užitak,JA(magarac)volim baš te 125-ice jer se vrte ko vrag i tih 40-tak ks koje oslobađaju je gušt natjeravati,imao sam prije 125 yz i super mi je bila,da imam više para imao bih ktm 250exc ali eto i ovaj ako ga nabavim bude dobar.

Stari ali mogu ti pomoći da nabaviš cross-a jer imam dobre prijatelje i kuma u tom sportu,javi samo kaj te zanima i ja ti saznam...
 
matej said:
Stari ali mogu ti pomoći da nabaviš cross-a jer imam dobre prijatelje i kuma u tom sportu,javi samo kaj te zanima i ja ti saznam...
oho i ja cu kad bude :mrgreen:
možda iza lita...
 
Dal se isplati uvoz cross ili hard enduro motora npr. iz njemačke www.mobil.de...

Matej kaže 125 yz 05' 1500€, a moj frend je tu kupio yz 125 00' za 2000€ :misli:
 
transportna, zivaca, vrimena, prislo bi ti priko 600-700 eura troška....
 
Juggernaut said:
Dal se isplati uvoz cross ili hard enduro motora npr. iz njemačke www.mobil.de...

Matej kaže 125 yz 05' 1500€, a moj frend je tu kupio yz 125 00' za 2000€ :misli:

jesi zvao Šipeka? moj frend je kod njega lani uzeo YZ250 sa puno opreme za nekih 2k €
 
Nisam zval šipeka, ali dosta ljudi iz moje okolice su uzeli kod njega yamahe yz.

Trebal bi otići do njega. Znaš koga da ima loših iskustva s motorima koje je uzeo kod njega??
 
Kod Šipeka nemreš uzet loš motor jerbo on svakog servisira prije prodaje