Čuvajte nas, pazite nas...

Skripter

Active member
Počela je škola, puno je razigranih klinaca s torbama na i blizu ceste. Malo više opreza u oko škola, trgovina i autobusnih stajališta nikad ne škodi.

Pripazite na klince, glavice su im još na praznicima.  (y)

djeca_promet_shutter.jpg
 
Evo slušam malopri na radiju...
"Ako ste na motoru, pazite na školarce..."

Wtf? A ovi u autima šta telefoniraju, jedu burek, piju kavu, čitaju novine i čačkaju uho/grlo/nos dok voze, ne tribaju pripazit?!



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Skripter said:
Počela je škola, puno je razigranih klinaca s torbama na i blizu ceste. Malo više opreza u oko škola, trgovina i autobusnih stajališta nikad ne škodi.

Pripazite na klince, glavice su im još na praznicima.  (y)
(y) podržavam

 
Shepa said:
Evo slušam malopri na radiju...
"Ako ste na motoru, pazite na školarce..."

Wtf? A ovi u autima šta telefoniraju, jedu burek, piju kavu, čitaju novine i čačkaju uho/grlo/nos dok voze, ne tribaju pripazit?!



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

probaj jest burek na motoru, pa će nas možda drugačije tretirat  :mrgreen:
 
Modesty40 said:
probaj jest burek na motoru, pa će nas možda drugačije tretirat  :mrgreen:
Dobro i kažeš...
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Sinoć su ponovo nakon stanke proradili semafori ali kao što je napisao Šepa istinu,dok god ovi osviješteni roditelji jedu,piju i bleje na mobitel prolazeći kraj škole ni ne primječujući je kao ni Skripterov znak a Policija stoji tih udarnih 10-tak minuta oko 7 i 30 pa dalje tužno ih je gledati jer su i svoju djecu odveli u školu.
 
- nekad je Bleki bio najviše senzibiliziran za ovakve teme, ali vidim da je osim
  RIPanja izgleda otkantao forum  :mrgreen:


ali svakako, podržavam (y) 8)
 
Adame..,.kad vidiš da djete 8godina pokupi Peglica i vuče ga 80metara nebi bilo smiješno....i to par km od tvoje kuće u Zaboku ispred policijske stanice na zebri.1982g sa skolom se išlo u kino i pred mojim očima ga je pokupila i to doktorica iz doma zdravlja u Zaboku.ostao je živ i hvala Bogu danas živi u Americi i uspješan je čovjek....ujedno i moj rođeni brat.......,nije ljepa uspomena vjeruj mi...zato samo oprezno
 
Da me ne shvatite krivo, apsolutno sam za to, no ne kao kampanjsku akciju, vec pravilo tokom cijele godine
Ta djecica su nas ponos, nase sutra i treba ih cuvati
Nesavjesne budale i ovi kampanjci ce im najmanje pomoci.
Pamet u glavu, i to ne samo pred skolom, svukuda tih pačića ima  (y)
 
kakva koncentracija u jednoj temi

:shock:
 
fakat ne kužim zašt ne stat policajcima? inače nisam zagovornik policajaca, ali poštenja jesam. Ima ih svakakvih, uglavnom su ok ako se i ti ponašaš ok.

Jednom prilikom sam bio s bratičem u smjeni jednoj jer mi bilo dosadno a on bio sam(inače su uvijek dva al ne znam zašt).. pa ja stajal kraj njega. mjeril s onim pištoljem itd. prije par godina... u tih par sati na toj poziciji zaustavili smo možda 7-8 motora i sve smo pustili iako se samo jedan vozio po propisima (tom smo samo mahnuli  (y))... svjesni činjenice da svako može pobjeć namjerno smo mjerili svaki motor

ograničenje 60, mi stavimo pištolj na 80.. a lijepa cesta između marofa i breznice :) tam kroz onu šumu odmah gdi su odmarališta

zaustavimo prvog (uglavnom svi imali preko 90) .. on stane.. skine kacigu, da dokumente.. ovaj pogleda dokumente, pita znate koliko ste vozili.. ovaj znam, malo ispod 100.. vrati mu dokumente .. kaže: "ubuduće lakše malo, sretan put".. frajeru (jedno 35godina) osmjeh od uha do uha :) .. čak je i nama bilo drago.. i onda smo svakog puštali tko je stal uz istu priču i pregled motora.. jedan je na zelenoj ninđi prošo ko da nas nema.. tj valjda je bila ninđa.. samo se sjećam da je bila zelena..

ne znam zašt sam sad moral podijeliti tu priču s vama.. ali sam je se baš sjetil :D ..
 
Znate kaj, dosadni ste već s ovom temom, vi i murja,
pa nejdu deca samo prvih dana rujna u školu, idu skoro
10 mijeseci godišnje ;)
 
HIGHLANDER said:
Znate kaj, dosadni ste već s ovom temom, vi i murja,
pa nejdu deca samo prvih dana rujna u školu, idu skoro
10 mijeseci godišnje ;)
Nebi to Bog da oni od škole ne svrate do Čačića,Bandića,Plitvica,Bihaća a još malo i u lov na veprove.
Daj se malo trznite jer je već neko napisao kako je u Zagorju kod Adama peglica vukla 80-tak metara dijete - zar vam to nije dosta da userete temu.Radije pamtite i pišite registracije onih koji prolete kroz crveno na pješačkom prelazu kod škole e njemu bi bilo devastirano auto bez policije jer sam do sad i ja vidio dva kuplljenja djece ispred škole,pametnom dosta.
 
papillon said:
Nebi to Bog da oni od škole ne svrate do Čačića,Bandića,Plitvica,Bihaća a još malo i u lov na veprove.
Daj se malo trznite jer je već neko napisao kako je u Zagorju kod Adama peglica vukla 80-tak metara dijete - zar vam to nije dosta da userete temu.Radije pamtite i pišite registracije onih koji prolete kroz crveno na pješačkom prelazu kod škole e njemu bi bilo devastirano auto bez policije jer sam do sad i ja vidio dva kuplljenja djece ispred škole,pametnom dosta.

Veliki potpis, velik ka kuća.  (y)
Neznam imaju li ovi koji seru ovuda djecu koja idu svaki dan u školu, da imaju nebi srali.

Općenito, malo više prometne kulture ne bilo na odmet.
 
Ja sam to napisao Hvala na podrsci..... (y)...sreća da je živ ostao,a sada da ti papilone napisem sta je iz toga dobro proizaslo
Ovako...imao je 8operacije kuka jer mu je noga bila kraca 9cm(falila mu je dio kosti),pa je 2razreda osnovne škole završavaju iz kuće ili bolnice stalno učeci.tako mu se nekako urezalo učenje i postao je odlican učenik sve 5.0do kraja matematicke gimnazije..upisao fiziku završio u roku te dobio rektorovu nagradu i stipendiju sa doktorat u Švicarskoj.doktorirao do26 te dobio posao na calteku u americi(kolegu)gdje piše knjigu i patentira novu pogonsku bateriju na bazi siliciske prasine(ne pitajte sta je to jer nemam pojma)al ju je ove godine patentirao i kaze kao i ovi u muckama "u ovo vrijeme iduce godine bit cu milioner".svako zlo za neko dobro.ne pričam gluposti jer mi je to rodjeni brat koji mi je pred očima nastradao
 
HIGHLANDER said:
Znate kaj, dosadni ste već s ovom temom, vi i murja,
pa nejdu deca samo prvih dana rujna u školu, idu skoro
10 mijeseci godišnje ;)

Vozil sam klinku ujutro u školu i videl da poneki klinac trči prek ceste ko muha bez glave. Klinci su bili na praznicima i još su uvijek zaigrani.
Jebala vas murja i njihove kampanje. Onaj dio opreza koji klincima fali prvih dana bi mi mogli odraditi. A i ove ostale debilane koje su pisane u ovoj temi, teška psihijatrija.
 
Skripter said:
Vozil sam klinku ujutro u školu i videl da poneki klinac trči prek ceste ko muha bez glave. Klinci su bili na praznicima i još su uvijek zaigrani.
Jebala vas murja i njihove kampanje. Onaj dio opreza koji klincima fali prvih dana bi mi mogli odraditi. A i ove ostale debilane koje su pisane u ovoj temi, teška psihijatrija.
Više ne vozim djecu ali prođem autom ili motorom baš kad klinci idu u školu,ima istine da klinci pretrče preko ceste ili dođu na polovicu pa se ukopaju ali to ne znači da ih trebamo gaziti a niti voziti preko onog koliko je dopušteno na tom i okolnom dijelu ceste jer je svugdje isto ograničenje a o pozornosti prilikom prolaska kraj škole neću niti pisati jer ako tu ne pazite onda ne pazite ni kod benziskih postaja gdje svatko izleti,proleti,radi polukružne,sjeće punu - daj malo razmislite ionako je sve ovo prerano (3.09. početak škole  :no: ) i svi su još u vjetru i najgore od svega,kod svih vlada nervoza.Eto bar je netko napisao nekakav događaj koji svaki dan vidimo ali šutimo.
 
pazimo te naše klince, a ta akcija je zapravo podsjetnik da su škole koje su do jučer bile prazne, oživjele pa se to ne odnosi samo na prdeke  8)