Čuvajte nas, pazite nas...

Bubbica said:
Krivo si me shjvatio ili furas svoj film, klinci su stalno tu negde, i po parkovima i po cestama i parkiralistima, sada ovo je samo milicijska fama da nesto rade i poduzimaju
Cijelu godinu su oni tu , to zelim reci i cijelu godinu na njih treba paziti i ocekivati od njih neocekivano.. samo to!
Zivim blizu magistrale, vidim stalno sto se desava
Konkretno motoristi voze vrlo kulturno, nesto brze od automobila, no to je to
Akli ima par likova, isti motori, koji tu prolaze ko po pisti... njih ne dira jeli 03.09. ili bilo koji drugi datum...

napr ko debil danas, usporavam ( u veliko bijelom autu koji zaklanja vidik) jer kombi ispred mene skrece lijevo, a krelac na nakom R sa piconzom u bratelicama obilazi poprilicno brze, da se nisam ukopao i protresao sadrzaj vozila mandril bi se zalijepio u kombi, ovak sam mu ostavio mjesta da prodje i produzi kroz full crveno na obliznjem semaforu.

ziva kultura po Zagrebu, a ostale gradove da ne spominjem  :palacdolje:


btw.
http://www.24sata.hr/112/kawasaki-je-klizio-po-cesti-i-zapalio-se-vozac-nije-ozlijeen-280025
 
Neki dan se prestrojim za skretanje lijevo, upali se crveno i ja stanem, vidio sam da je iza mene šlep-služba i mislim tip će stati  iza , međutim  pretekne me  po suprotnoj traci (prešao cijelim kamionom preko pune linije), prošao kroz crveno i skrenuo lijevo na opće izbenađenje svih sudionika prometa, da tip iz lijeve ulice koji je imao zeleno nije zakočio bio bi to heben sudar, šta bi tom majmunu u šlepi, nitko ga nije gonio, totalno je prolupao. :palacdolje:
 
Mene zanima statisticki koliko je nesreca vezanih uz skolarce pocinio motorist? Ja samo citam/cujem o automobilima koje vecina ljudi tretira ko dnevni boravak, te zaista obavljuju sve i svasta dok voze. Kad si na motoro svjesniji si voznje, jer o tvojoj svjesnosti ovisi i tvoja sigurnost.