Da li je Baotian skuter???

Status
Not open for further replies.

st_driver

New member
Pošto sam čuo - Skuter nije motor a Baotian nije skuter - Zanima me šta vi kažete?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
taj baotian će bit dobar za 10ak godina kad cjene benzina budu oko 20 kn/1l. Dotad mi je to smješan motor.
Reka je moj profesor kako bi smanjija gužve u gradu: Uz svako novo kupljeno auto - baotian na poklon. Tako bi onda kad je sunčan dan ljudi sili na baotiana, a ne u auto i onda bi bilo manje gužve na cesti :D:D:D:D
 
Ima tu neka računica, kupiš auto dobiš baota. Mislim da je baot pouzdaniji od ovih današnjih "novih" auta. :LOL:
 
thundeRRace said:
taj baotian će bit dobar za 10ak godina kad cjene benzina budu oko 20 kn/1l. Dotad mi je to smješan motor.
Reka je moj profesor kako bi smanjija gužve u gradu: Uz svako novo kupljeno auto - baotian na poklon. Tako bi onda kad je sunčan dan ljudi sili na baotiana, a ne u auto i onda bi bilo manje gužve na cesti :D:D:D:D

Nije ni to ludo..
Čak sam razmišlja i ja da ga kupit i da ga vozam po gradu, ušteda je savsim pristojna (y)
 
Istina da je ušteda samo tako dugo dok nešto na prdne na njemu,,,a onda treba doć do djelova. Najbolje je rješenje kupit odma dva pa jednog imat za djelove. :wink: :LOL:
 
Pričao sam sa jednim tipom koji ih prodaje i ima kao servis. Rekao je da na 10 prodanih baota ima jedan basplatno koji mora biti za djelove. Veli još da djelova nikad dosta, i da bi omjer morao biti 1-1. :mrgreen:
 
Ne znam ja ih vidim dosta po gradu da điravaju, a sad jel se kvare i koliko ne znam? Čini mi se da je dobar za nekog ko počinje voziti pa da vidi ide li mu il ne.Nije potrošija veliku lovu?!
 
Pa slažem se ja samo je pitanje ko ima kakvu sreču sa njim,,,,
Nekome prdne za tjedan dana a neko ga vozi bez kvara.
Kako se potrefi. :wink:
 
ja radim dostavu u rubelju 3 i pol godine po svim vremenskim uvjetima, cijelo to vrijeme vozim istog apn-ca, iz 2002. godine, uz manje kvarove i neke veće napravio je već preko 150 000 km (na mašini su jedino promjenjene karike prije 20000, makar bi sad trebalo i klip i cilindar sredit), 2-3 kuplunga, 2-3 zadnje felge s gumom, 2 lanca, 50-ak sajli.... :D
pizzerija do mene je vozila baotiane jednu godinu, raspali su se, sad ima isto tomose, automatice... :wink:
još jedna dalje ima peugeote vivacity, idu već drugu godinu...
zaključak- sve samo baotian ne.. radije tomos.. :mrgreen:
 
Chinese-Baotian-BT250.jpg


i ovo je baotian....  :jesus:
 
250 ccm ..... a ostalo nemam pojma... google je odradio svoje...  :LOL:
 
ivanm said:
ja radim dostavu u rubelju 3 i pol godine po svim vremenskim uvjetima, cijelo to vrijeme vozim istog apn-ca, iz 2002. godine

Si na utrinskom placu?
 
Čekajte, da dojde dipl. ing. Miketić pa bu vam objasnil da Baotian nije skuter, već da je Baotian motocikl....
 
Pa skoro bi dobro i rekao... nije motocikl, zakonski, jedino ako nema više od 49 ccm. Tada je moped, a ispod toga su bicikli sa pomoćnim motorom.

A skuter je ionako oblik karoserije, pa može biti moped u formi skutera i motocikl u formi skutera. Tako to tumače zakoni svih država i proizvođačke norme svih proizvođača.
 
taj botain isti bog kao i ovi usisavači sr nrg i ti gay runeri..



sa blokadom ibu 50 po zaskon ui 2t i 4t samo ima kretena koji to plate 19,000kn a neki 3,800kn.... a voze se na istom govnu.
 
i još nešto ne znam kak te budale kuopoju te nrg i te usisivače za 20,000 za tu lovu imaš motora svakakvih  8)



bolje polovan motor nego se vuč sda tim 50cc usisavačem po gradu...45kmh  :LOL:


za 50cc 20000kn za kretene to
 
Status
Not open for further replies.