da li je moguĆe....

Status
Not open for further replies.

tomee

New member
i naravno gdje započet gnjavit da se uvedu VINJETE  u HR.


Vito možda zna???

Prijedlog kakav???

Ne vidim razloga zašto to ne uvest.

Naravno sa jeftinijom za motore.

t.
 
tomee said:
i naravno gdje započet gnjavit da se uvedu VINJETE  u HR.


Vito možda zna???

Prijedlog kakav???

Ne vidim razloga zašto to ne uvest.

Naravno sa jeftinijom za motore.

t.

peticija možda?

iako sumnjam da imaju sluha za nas
pozz
 
i ne samo janezi...

naši mediji prenose kao "ekskluzivu" - Slovenija uvodi SKUPE vinjete...-

A mi jednom split-zagreb-split odplatimo godišnju vrijednost njihove vinjete. Sramota za naše poglavice  :punk:
 
nažalost nije moguće  :?

prevelika je to lova da bi je se odrekli .. ali za 4 ili 5 ili 6 godina će morati uvest vinjete  8)
 
zanimljivo je kako mediji koji su "udarali" po sloveniji dok su prije par tjedana prenosili ti vjesti se nisu ni jednom uspjeli sjetiti pitati a kako to da hrvatska ne želi uvest vinjete?
Mediji? HAHAHA  :LOL: :B: :lolcry: :cigle:
 
Pivi said:
A mi jednom split-zagreb-split odplatimo godišnju vrijednost njihove vinjete. Sramota za naše poglavice  :punk:

to je zato jer kad dođeš iz zagreba u split ti je isto ko da si sloveniju pet puta obišel :mrgreen:
 
nema to veze sa time  :mrgreen:
Onda uzmi za primjer austrijske vinjete...pa češ vidit da nije stvar u tome  :wink:
 
zokx said:
(y) Zato nema šanse dok ih se ne prisili. Ajmo neku peticiju ili štatijaznam..

Blokada najačih prometnica u samoj špici sezone  (y)

A onda može i papir sa par potpisa  :LOL:
 
Icek said:
Blokada najačih prometnica u samoj špici sezone  (y)

Ali samo pod uvjetom da su meni apartmani puni, pa da zbog opće blokade ne mogu ići doma...  :mrgreen:


Ma ništa od toga kod nas, pa kako bi se ovo isfinanciralo, treba te kredite otplatiti, a to je nemoguće ako se nešto snizi...
Ja bi radije da uzmu onih 1,20kn po litri benzina, ili koliko već je...

A s motorom, pogotovo s mojim nakedom, niti nije neki gušt na autoputu... A autom idem par puta godišnje do ZG-a, i to se onda od karlovca vraćam po staroj cesti, jer mi je gušt...
 
Dok je Kanader na vlast zaboravite vinjete (y) jer ako uvedemo vinjete, susjedi ce se pobunit i eto ti razlog vise da nas bojkotiraju pri ulasku u uniju. Pobuna Slovenaca, pa Talijana, pa malo Austrijanaca.

Kad smo im  vec svima okrenuli guzicu, a red je da pustimo onda da nas i  :pelvic_thrust2:

Zivila Europa :palacdolje:
 
zašto bi se pobunili? pa jeftinija bi bila vinjeta nego sada split-zagreb-split... ili max. toliko da i vinjeta košta
uostalom boli me Kura* šta će se oni bunit  :LOL:
 
Ja sam protiv vinjeta , a pogotovo protiv naplačivanja cestarine, mostarine i onog pederikosa tunela po imenu UČKA koji se već dva puta naplatio :x :x :x ( ako može bar nama Slavoncima jer mi smo zaostala regija  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:)
 
suhi, nije moguče, ali je moguće  :jesus:
 
Ja nebi uveo Vinjtu, već bi samo za slovence poskupio cestarinu  :wink:

Imamo ENC, pa lagano na el. način, a neka stranci čekaju u kolonama  (y)
 
jolly the roger said:
nek vam primjer budu srednjoskolci :wink:
dobra ideja...  (y) treba se s njima povezat, a i poslat ih da prosvjeduju...  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.