Da li kupiti Harley?

IMG_6484.jpeg
 

Attachments

  • IMG_6529.jpeg
    IMG_6529.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
Cijena, godiste i km?
Trl toliko da usporedim cijene kod nas i u Italiji.Ako nije problem.Može i privatno.
 
Last edited:
I skup kao noć s tobom.... ;)
Ali da, teško se otet dojmu kad na deklu piše H-D a gledaš tak nekaj...


Jesu bome su skupi ali su mi jebeno napeti, vozio sam Sportstera sa konverzijom na 1200 kuba i mogu ti reci da mi je strašan, jedini problem sto je jako mali. Meni je osobno RK M8 cijeli u crnom dream bike i jednog dana cu ga uzeti!

Po americi mozes naci harlija za svaciji đep jbt mulci od 20 godina ih voze...Ovdje su skupi i japanezeri a kamoli HD-ovi... Gledao sam na jutubu jednog lika koji je kupio Yamahu Raidera 1900 u skoro pa odlicnom stanju za 5000 dollara ako ne i manje a ovdje bi to islo debelo preko 10 tisuca eura xD
 
To je Street Glide, jel tako? Tek sam poceo pratiti te HD-e, pa nisam siguran koji je koji.
Slican mi je prije tjedan dana ispred nosa pobjegao. Imao je jos o 21" kotac naprijed i bio je "all black" te je imao Vance and Hines auspuh. Dogovorio sve sa likom, trebao skoro 700km po njega voziti i javi mi lik to jutro da ga je prodao.
Jos se nisam oporavio :mrgreen:
 
bogme (y)

sori, ali ti betonski pod u garazi je za drzat prajce ili tomu vinkovica, a ne za harlija... ono :rolleyes:.
Ocekujemo minimalno poliranje i plastificiranje poda, ako vec nisi za parket ili bracki kamen.
 
  • Like
Reactions: singlica
To je Street Glide, jel tako? Tek sam poceo pratiti te HD-e, pa nisam siguran koji je koji.
Slican mi je prije tjedan dana ispred nosa pobjegao. Imao je jos o 21" kotac naprijed i bio je "all black" te je imao Vance and Hines auspuh. Dogovorio sve sa likom, trebao skoro 700km po njega voziti i javi mi lik to jutro da ga je prodao.
Jos se nisam oporavio :mrgreen:
Electra Glide ali top case je skinut..
 
bogme (y)

sori, ali ti betonski pod u garazi je za drzat prajce ili tomu vinkovica, a ne za harlija... ono :rolleyes:.
Ocekujemo minimalno poliranje i plastificiranje poda, ako vec nisi za parket ili bracki kamen.
Ovo je druga garaza koja je rentana ali hvala sto si primjetio😁
 
  • Like
Reactions: alpine
??? prie dva dana si se klea u trijunfa i nista vise... sotobnadjero
Nebi ja mog Trijumfa za ništa mjenjao na ovom svijetu..Zanima me samo cijena da vidim jel se isplati tu kupiti u Italiji i preprodati u HR ili obrnuto,jer se ipak HD predobro prodaju😁
 
  • Like
Reactions: alpine
Di sam napisao da su ružni i da ne valjaju?Mislim da sam samo napisao da ga ja ne bi nikad kupio.
Nemam niti jedan CD,DVD,MP3,kazetu,videokazetu Pink Floyda ali sam bio na strašnom koncertu.
Al sam vi mene zajebavajte😁
 
Di sam napisao da su ružni i da ne valjaju?Mislim da sam samo napisao da ga ja ne bi nikad kupio.
Nemam niti jedan CD,DVD,MP3,kazetu,videokazetu Pink Floyda ali sam bio na strašnom koncertu.
Al sam vi mene zajebavajte😁
A gdje sam ja napisao da si ti napisao da sam ja napisao da si ti napisao da su ruzni i ne valjaju? :mrgreen:
Al ako ce ti biti lakse, ne kuzim ni ja Floyde iako sam se nekoliko puta iskreno potrudio da ih skuzim. :mrgreen:
 
  • Haha
  • Like
Reactions: alpine and tommy71k
Nadjem finu E-Glide sinoc na Kleinanzeigen i pisem liku, kako mi nije bas blizu, da bih volio znati jel joj ista fali da ne bih dolazio bezveze i vratio se sa praznom prikolicom. Kaze lik da je sve u najboljem redu, da je mazena i pazena i jos naglasi da nikad nije gazena i da nikad nisu paljene gume niti bilo sta slicno. Lik se na kraju jos potpise punim imenom i prezimenom.
Ajd, ne budi mi tesko, izguglam lika i nadjem mu Instagram i ovo na Instagramu: :ROFLMAO::ROFLMAO:
Motor sada izgleda potpuno drugacije i puno bolje u mat sivoj boji, preradjen u baggera, ali nakon ovoga ga definitivno ne kupujem.
 
Nadjem finu E-Glide sinoc na Kleinanzeigen i pisem liku, kako mi nije bas blizu, da bih volio znati jel joj ista fali da ne bih dolazio bezveze i vratio se sa praznom prikolicom. Kaze lik da je sve u najboljem redu, da je mazena i pazena i jos naglasi da nikad nije gazena i da nikad nisu paljene gume niti bilo sta slicno. Lik se na kraju jos potpise punim imenom i prezimenom.
Ajd, ne budi mi tesko, izguglam lika i nadjem mu Instagram i ovo na Instagramu: :ROFLMAO::ROFLMAO:
Motor sada izgleda potpuno drugacije i puno bolje u mat sivoj boji, preradjen u baggera, ali nakon ovoga ga definitivno ne kupujem.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣