Dainese istra

Chile

Member
Zanima me gdje u istri ima prodajno mjesto za dainese?
 
Trenutno sam u Italiji, budem prolazio kroz Istru pa bi samo htio usporediti cijene.
 
Ja sam vidio (ali nisam iso vidjeti provjeriti) u Umagu na izlasku kad ides prema granici Plovanija Kopar Louis , ali neznam kaj imaju unutra bilo je ljeto i nis me nije interesiralo kao jedna mala industiska zonica na izlasku iz Umaga s lijeve strane oko mozda 2 km od grada
 
Hvala na odgovoru, a kad dođem do Umaga jos budem tamo raspitao, vjerujem da ce neko znati.
 
Loki said:
Hvala na odgovoru, a kad dođem do Umaga jos budem tamo raspitao, vjerujem da ce neko znati.

..."trivium"Umag,prodaje robu iz "Louisa".Provjeri cijene kod njih i na www.louis.de.Ne zaboravi na povrat poreza ak kupuješ u Austriji(Graz).Bok.
 
Moj ti je savijet da ne gubiš vrijeme kupovinom kod nas jer je Dainese oprema jeftinija u Italiji. Nije velika razlika ali kad ti vrate ivu onda to postaje značajna razlika.
Alternativa Moto - Sistiana, udaljeno od Trsta 15 km. Odličan izbor i dobre cijene. Imam negdje adresu i telefon pa ako ti trebaju reci.
 
... potpisujem što je sync napisao. u subotu sam kupio jaknu u alternativa moto u sistiani (mjesto je između trsta i monfalconea). tip i cura što rade u trgovini su ful ok, što se za prodavače u trstu baš i ne može reći, trgovina je uredna, sa dosta izložene robe i sa nenabrijanim cijenama. uz redovan popust i skidanje poreza, jakna od 300 eur postane jakna od 200 eur. :)
 
2 sped attack - nisam gledao, jer sam išao namjenski po dainese jaknu od cordure, ali pošto ću u dogledno vrijeme ići po ivu (povrat poreza), mogu ti pogledat i za kombinezone.
 
E daj mi reci dali je moguce ovjerit ivu bez robe, samo da račun imaš?
 
Loki said:
E daj mi reci dali je moguce ovjerit ivu bez robe, samo da račun imaš?

zadnja dva puta (skije i jakna) su mi slovenci tražili da im pokažem robu koja izlazi iz EU kod ovjere izvoznog računa. to prije nisu radili, odnosno vrlo rijetko (govorim o ovjeri koju rade fizičke osobe, i o umjerenim iznosima na računima). stekao sam dojam da se u tom smislu stvar promijenila u zadnje vrijeme.
 
A ako račun prelazi određeni iznos u eurima onda obavjeste naše carinike i ništa od izbjegavanja plačanja poreza, a onda ispadne isto kao da si kod nas kupio. Jel postoji kakva formula da se ipak izbjegne porez?
 
Loki said:
A ako račun prelazi određeni iznos u eurima onda obavjeste naše carinike i ništa od izbjegavanja plačanja poreza, a onda ispadne isto kao da si kod nas kupio. Jel postoji kakva formula da se ipak izbjegne porez?


Ako se sjecam , mislim da je rijec o cifri od 500 eura.
Mene nitko nista nije pitao kad sam pokazao racun za spidi koznu jaknu, samo su ga postambiljali i voila. (granicni prelaz pasjak)
Inace da se nekom ne dogodi greska ko meni pa zaboravi otici po IVU, tj sjeti se kasno :)
U italiji na tax free racune je max.vrijeme za povrat IVE 6 mjeseci, a za fakture 3 mjeseca.
 
thanks space. aj ak ne zaboravis podledaj po kolko su
 
2 loki : evo linka na članak o dojavi slovenskih carinika našima na iznose preko 400 eur

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/news/croatia/217088/index.do

2 speed attack : nastojat ću se sjetiti, planiram ići u trećem mjesecu, čim malo proviri sunce.