Dainese istra

Eto ja kupio dvodjelno odjelo Monza a cijena kad vratis porez nekih 500-600 eurica,neznam tocno jer sam vise tog uzimao.
 
2 jojovz: jesi odmah ovjeravao IVU, i kak si kod nas na carini prošao?
 
Jel možda postoji site od tog dućana?
 
Nepostoji, bio ja u četvrtak tamo kupiti tank torbu. Stvarno ima svega.
 
Racune sam potvrdio odma na izlasku iz SLO u HR i na granici nisam imao problema, proslo ko po loju. E da i pricao sa zenskom u ducanu, zna Hrvatki i kaze da cak postoji opcija da ako znam koju stvar zelim i velicinu, mogu prek FAX-a narucit i ona mi kamijonom posalje stvari u ZG.
Popusti su ok, npr na svu novu robu koja tek dodje u ducan odma 15% popusta!
 
Eto kupio dvodjelno odijelo dainese monza, rukavice alpinestars gp-1,curi dainese jaknu,torbicu za oko pojasa eh da i kupio lednji protektor al onaj koji se stavlja u jaknu(kojeg sad prodajem). Granicni prijelaz necu rec da nebi imo kakvog sranja jer dosta prolazim i tak. Za cijenu nisam siguran sto posto al jakna negdje oko 250€, odijelo oko 500-600€, rukavice oko 60€ ma sve u svemu zadovoljan sam cijenom i uslugom. Ducan Alternativa kod Trsta.


Evo i broja: 040/2907095
info: [email protected]

Mozete poslat faks sa upitom i odgovorit ce vam u kratkom roku.

E da i to kaj se tice javljanja slo carinika nasima, iz pouzdanih izvora znam za dva prijelaza gdje se to jos nikad nije dogodilo i di nemaju takvu praksu!
 
a mislis sverat na tu foru. vracam se u d i kombi ide zmenom. pa neznam dal bi ispala komplikacija. zavisi o seljaku na carini. al mislim da bi moralo prolazit jer kupim u I samo kaj prek HR vozim za D. a sad neznam kak bi to s porezom ispalo pa zato pitam. ono kupim, vratim porez i sveram prek grane bez natezanja i placanja kaj ti ja znam cega sve ne
 
e da vas pitam, vi koji ste upuceni, ta IVA, koliko je to posto :?: