Dali su vam dosadili moto susreti?

Dali su vam dosadili moto susreti?

  • DA

    Votes: 62 58.5%
  • NE

    Votes: 44 41.5%

  • Total voters
    106
  • Poll closed .
oracle said:
meni je sve dosadilo osim moto susreta...šta sad :? :mrgreen:
meni je dosadilo sve osim dosade  :mrgreen: :jesus:
 
Sip said:
Posto ja eto volim otici na te susrete, volim tamo rucati, obicno odvratnu hranu, ali volim :mrgreen:

Mogu zamjetiti slijedece 8)

Ove godine susreti su opcenito slabije posjecenosti, ne znam kako to niko ne govori, a od strane pojedinih klubova se i friziraju rezultati o posjecenosti :?
Je li po srijedi zasicenost ili besparica ostaje da se svako zapita :?

Nabijanje cijena za pice, ulaza, skupa i losa klopa nista nije pridonjelo popularizacijih istih i ako se zadrzi financijsko stanje kakvo je sad, predvidjam za sljedecu godinu totalni fijasko moto susreta i organiziranje nekih drugih zabava gdje sudjeluju motoristi.

Da se razumijemo nije ni sa Grobnikom puno bolje ( obicno sam se tijesio kad sve ode kvragu, a ja na Grobnik i kao malo prase uzivam ) zadnji hep, nitko ne spominje, parking vozaca poluprazan :misli:   
vids,meni je ove godine hrana bolja nego inace :misli:
 
jerryST said:
vids,meni je ove godine hrana bolja nego inace :misli:

Pa da budem iskren u Vinkovcima sam bio na najboljoj klopi na motosusretima ikad, ali zalomi se :mrgreen:
 
jerryST said:
vids,meni je ove godine hrana bolja nego inace :misli:

I raznovrsnija   (y)

Glavno da ima janjetine, prasetine, piletine, mješanog mesa, ma sve osim ćevapa ( osim ako provjereno znam što je samljeveno unutra  :LOL: )  je  (y)

Stvarno  :neznam: gdje sam osto gladan  :mrgreen: a bogami i žedan   :LOL: :LOL: :LOL:


Sip said:
Pa da budem iskren u Vinkovcima sam bio na najboljoj klopi na motosusretima ikad, ali zalomi se :mrgreen:

Ja se kod požežana udebljo 3 kile za jedno veče  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
I raznovrsnija   (y)

Glavno da ima janjetine, prasetine, piletine, mješanog mesa, ma sve osim ćevapa ( osim ako provjereno znam što je samljeveno unutra  :LOL: )  je  (y)

Stvarno  :neznam: gdje sam osto gladan  :mrgreen: a bogami i žedan   :LOL: :LOL: :LOL:


Ja se kod požežana udebljo 3 kile za jedno veče  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
znaš kako kažu...tko je snalažljiv ni u WC-u neće ostati gladan :LOL: :LOL: :LOL:
 
oracle said:
ma pametno moje :LOL: :LOL: :LOL:


:mrgreen: :mrgreen:

neznam kako tebi al men to super...

nedavno me netko pitao di se izlazi ... :misli: ja reko : na motopartije  :LOL:

sta ja znam, prestara sam si nekako za diskoteke, narodnjake, techno i to đuskanje u gužvi... umori me nekako, da mi je do takvog znojnog stiskavca sist ću u 18-ncu i napravit đir do Mejaša i nazad  :eek:hne: ... kafiće ne volim jer niko s nikim ne priča već svak sidi za svojim stolom u grupicama i možemo se samo gledat i mirit u polumračnom kafiću... i onda šta mi preostaje, sidit isprid trafike s ekipom i cuclat pivu ili otiić na motoparty i plesat na ledini  :LOL:

biram motoparty, a ako ga tog vikenda nema , poslužit će i trafka  (y)


p.s. i niko te ne gleda čudno kad piješ pol litre točene na partiju ;)
 
KING RR said:
I raznovrsnija   (y)

Glavno da ima janjetine, prasetine, piletine, mješanog mesa, ma sve osim ćevapa ( osim ako provjereno znam što je samljeveno unutra  :LOL: )  je  (y)

Stvarno  :neznam: gdje sam osto gladan  :mrgreen: a bogami i žedan   :LOL: :LOL: :LOL:


Ja se kod požežana udebljo 3 kile za jedno veče  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
ma nemoj protiv ćevapa,neznam jesi ikad kupova ili pravija ćevape od kvalitetnog mesa? :misli:,nisu ni sjena ovima sta su od skarta (y)
 
    Ma meni su susreti dosadili, i to pogotovo jer sam išao na baš svaki, svakog nadolazećeg vikenda. Osim lokalnih u krugu 100km (obaveznih), išao sam i dalje, Umag, Pula, Kaštele, Livno itd. Uglavnom se sve svodi na isto osim što su neki veći (bolje posjećeni) a neki manji i jadniji....
    Na nijednom gdje nisam popio barem 3piva i onu rakiju na ulazu, nije mi bilo dobro, možda je problem u meni ali koliko vidim i oko mene nitko nije trijezan........onda slijede pucanja, turiranja, paljenja gume, zadnji, prednji, padovi, povraćanje, bježanje policiji i tako, sve što normalnom i trijeznom čovjeku koji voli svoj motor nikad nebi palo na pamet raditi!

      U svijetu motora sam malo manje od 5 godina, i sve me više puca da lovu koju trošim po svakom susretu (cca500kn) usmjerim na odlazak na jednodnevni izlet od oko 200-300km od kuće sa obilnim ručkom, par stajanja na kavu/pivo i vratim se kući do 20-21h i legnem u krpe.
      Inače, sa susreta bih se vratio između 02-05h ujutro uredno primazan, spavao do ručka i onda se cijeli dan liječio od maligana......
      Šta je bolje ne znam i susreti imaju svoje čari, ali više sam umoran, premda imam 30 godina.....

    Sorry, na dugačkom postu, ali bilo je iskreno.....
 
Jelky said:
:mrgreen: :mrgreen:

neznam kako tebi al men to super...

nedavno me netko pitao di se izlazi ... :misli: ja reko : na motopartije  :LOL:

sta ja znam, prestara sam si nekako za diskoteke, narodnjake, techno i to đuskanje u gužvi... umori me nekako, da mi je do takvog znojnog stiskavca sist ću u 18-ncu i napravit đir do Mejaša i nazad  :eek:hne: ... kafiće ne volim jer niko s nikim ne priča već svak sidi za svojim stolom u grupicama i možemo se samo gledat i mirit u polumračnom kafiću... i onda šta mi preostaje, sidit isprid trafike s ekipom i cuclat pivu ili otiić na motoparty i plesat na ledini  :LOL:

biram motoparty, a ako ga tog vikenda nema , poslužit će i trafka  (y)


p.s. i niko te ne gleda čudno kad piješ pol litre točene na partiju ;)
mene nitko nikad čudno ne gleda kad pijem pola litre....čak dapače...misle da sam bolesna kad naručim malo pivo :LOL: :LOL: :LOL:
 
oracle said:
znaš kako kažu...tko je snalažljiv ni u WC-u neće ostati gladan :LOL: :LOL: :LOL:

(y) :LOL: :LOL: :LOL:


Zaboravi još spomenut mega porcije čorbanca i Izzy-eve palačinke u Vukovaru, pa šarana sa rašlji u bRRodu, pa mješanu mesinu sa roštilja kod nightmersa, pa prežderavanje u vinkovcima, pa, pa, pa, pa.. nemogu više sline mi cure odo nešt jest  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Ko u slavoniji ostane gladan onda il je anoreksičar il kenja kvake   :jesus:
 
mi smo nedavno pokušali utvrditi jesmo li pijanci ili bikeri,ali kad pročitam šta ovaj king rr piše ,sad sam u trilemi možda sam i žderonja.u svakom slučaju ove godine u omišu će mo postaviti stvari na svoje mjesto,pokušat ćemo utvrditi šta smo mi zapravo.susreti za nas radnike i obiteljske ljude znače mali bijeg od svakodnevnih pizdarija ,još ako se može poslušati malo bolja grupa ,premija.  :mrgreen: (y)
 
sonny said:
    Ma meni su susreti dosadili, i to pogotovo jer sam išao na baš svaki, svakog nadolazećeg vikenda. Osim lokalnih u krugu 100km (obaveznih), išao sam i dalje, Umag, Pula, Kaštele, Livno itd. Uglavnom se sve svodi na isto osim što su neki veći (bolje posjećeni) a neki manji i jadniji....
    Na nijednom gdje nisam popio barem 3piva i onu rakiju na ulazu, nije mi bilo dobro, možda je problem u meni ali koliko vidim i oko mene nitko nije trijezan........onda slijede pucanja, turiranja, paljenja gume, zadnji, prednji, padovi, povraćanje, bježanje policiji i tako, sve što normalnom i trijeznom čovjeku koji voli svoj motor nikad nebi palo na pamet raditi!
     U svijetu motora sam malo manje od 5 godina, i sve me više puca da lovu koju trošim po svakom susretu (cca500kn) usmjerim na odlazak na jednodnevni izlet od oko 200-300km od kuće sa obilnim ručkom, par stajanja na kavu/pivo i vratim se kući do 20-21h i legnem u krpe.      Inače, sa susreta bih se vratio između 02-05h ujutro uredno primazan, spavao do ručka i onda se cijeli dan liječio od maligana......
      Šta je bolje ne znam i susreti imaju svoje čari, ali više sam umoran, premda imam 30 godina.....

    Sorry, na dugačkom postu, ali bilo je iskreno.....

-  (y) tako mlad, a tako pametan (boldano)

... ajd kad smo se  već bacili na "gastronomiju", meni je janjetina imperativ  :LOL:


Volim pogledati utrku ubrzanja, tko što vozi,  ima li kakva nova svemirska pila...... i
najviše sresti se s ljudima koje znam, a pogotovo forumašima :wink: :misli: :mrgreen:
i onda.......... :? zna se dogoditi da zapalim doma i stignem i prije nego sam došao.

BTW
-pogotovo, jer mene alkohol ne pali, draži mi je adrenalin od drugih stvari u krvi  8)

, meni su ljudi bitni (y)

EDIT:
- i naravno vožnja do tamo je najljepša stvar   (y)

 
Susret na interesantnoj lokaciji, nije bitno koliko je km do tamo (što više to bolje), bez već izlizanog repertoara Hladnog piva, Atomskog skloništa i sličnih naših "rock zvijezda", makar i s glazbom s kompjutora uz dobrog DJ, bez ožujskog i osječkog piva (Pan i janjetina - najbolja kombinacija!), uz naznaku da nije dozvoljeno pucanje i turiranje - u tom slučaju je moj odgovor NISU.

Čak nije niti jako važno da li netko od poznatih ide na taj susret jer je pored svega navedenog dobra strana susreta i upoznavanje ljudi (tako sam npr. upoznala Didu i Babuididu (y))

A što se tiče vožnje do susreta, naravno da je gušt, tim veći ako je put nepoznat, a i u povratku kući ima ljepote...
 
meni apsolutno nisu dosadili

pošto ni nejdem na iste  


dakle , NE  (y)
 
T-T said:
Susret na interesantnoj lokaciji, nije bitno koliko je km do tamo (što više to bolje), bez već izlizanog repertoara Hladnog piva, Atomskog skloništa i sličnih naših "rock zvijezda", makar i s glazbom s kompjutora uz dobrog DJ, bez ožujskog i osječkog piva (Pan i janjetina - najbolja kombinacija!), uz naznaku da nije dozvoljeno pucanje i turiranje - u tom slučaju je moj odgovor NISU.

Čak nije niti jako važno da li netko od poznatih ide na taj susret jer je pored svega navedenog dobra strana susreta i upoznavanje ljudi (tako sam npr. upoznala Didu i Babuididu (y))

A što se tiče vožnje do susreta, naravno da je gušt, tim veći ako je put nepoznat, a i u povratku kući ima ljepote...

lol XD
 
Jos uvijek volim otic..pogotovo negdje dalje ali nije mi to vise ko prije. Doduse sad vecinu vremena provedem trijezan tako da se nemoze usporedjivat :mrgreen: put tamo i nazad je najbolji dio...pucanje, pijane kretene izbjegnem tako sto odem n a spavanje sto dalje od kampa,hranu po kampovima isto izbjegavam u sirokom luku, provozas s e malo po mjestu i uvijek ima neka birtija sa dobrom klopom :wink:
 
Kraljica said:
:misli: :misli: :misli: semantika ?  :wink:
... nije govno nego se pas posro  :LOL: :LOL:
... nije moto susret nego zabava gdje sudjeluju motoristi  :jesus: :jesus:

bila bih ti zahvalna ako bi malo prosirio i pojasnio ovu misao  (y)

Pa ako netko na forumu to može i zna objasniti onda bi ti trebala biti ti .... ;)  (y)

 
Jelky said:
a po čemu su ti to dosadni? obrazloži malo  :misli:

meni još nisu dosadili, uvik nešt novo i zanimljivo nađem..  (y)

ma da! a šta zanimljivo?