Dan motociklista Hrvatske

mali_zg

New member
Prva "Karavana za Život - biker na cesti" bila je 05. 05. 2012. leta. Te datum, 05. svibnja, v HMS-u je prihvaćen kak "Dan motociklista Hrvatske". Ove lete "Karavana za život - biker na cesti" bu 02. 05. 2015. Sikak bume sudjeluvati.

Nijesam siguren jel se još duo v HMS-u sijeća da je 05. svibnja "Dan motociklista Hrvatske". Mi v BMW moto klubu Zagreb sme udredili da naš dan ubilježime svečanim "postrojavanjem" motoruf i bajkeruf. Svečano postrojavanje motoruf i bajkeruf bu v BBF-u, Savska 160 točne v 6 vur pupuoldan. Planijerame napraviti milenijsku fotografiju. Puzivame se bajkere da nam se pridruže v obilježavanju "Dana hrvackih bajkeruf" na svečanom postrojavanju, Nakon postrojavanja i milenijske fotografije boume se družili uz kriglin pive kak i kulike komu paše.

Puzivam se bajkere da v BBF duojdu sikak prije 6 vur vu poune vozačke spreme z lajbeki z klupski bojami.

Biljžim se s štovanjem.

Vujziti se al ne upasti, al ak upadneš ne se stoući!
 
Imam osjećaj da je nešto dobro u pitanju al bio bi kakav prijevod dobrodošao jebateled.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
Pisac je mozda pod jebenim utjecajem maligana ili opako disleksican. :misli:
 
Sunce ti jebem, to neki zaboravljeni jezik? :D
 
drazen 39 said:
Isforsirano iskrivljeni zagorski, ja sam razumio sve al neda mi se prevodit... :wink: :mrgreen:
Tako i ja, rezime svega, lokanje u 6 popodne.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Post za dugotrajno pamćenje  (y) a i razumjevanje  :mrgreen:

ADAMEEEEE u ponoć,u pomć,u pomoći,pomoz,pomuzi    :neznam: :headfones:
 
Jel to taj "bednjanski"....ili možda "bemvejaški"?
 
Shepa said:
Tako i ja, rezime svega, lokanje u 6 popodne.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

A E  :mrgreen: .....Nakon postrojavanja i milenijske fotografije boume se družili uz kriglin pive kak i kulike komu paše.
Prvo slikanje u normalnom izgledu a onda gasi gejfone  :uff: .Neka čovika ka da on nas razumi kad laprdamo  :smoke:
 
B.E.R.O. said:
Auuuu.... bog t... Sta je ovo,sunce ti....
:mrgreen:

Ovako govore oni sa Visa.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 
Nisam siguran da li se još tko sjeća da je 05. svibnja "Dan motociklista Hrvatske". Mi u BMW moto klubu Zagreb smo odredili da naš dan obilježimo svečanim "postrojavanjem" motora i bajkera u BBF-u, Savska 160, točnije u 18:00. Planiramo napraviti milenijsku fotografiju. Pozivamo sve bajkere da nam se pridruže u obilježavanju "Dana hrvatskih bajkera" na svečanom postrojavanju. Nakon postrojavanja i milenijske fotografije ćemo se družiti uz kriglu pive kako i koliko kome paše.
Pozivam sve bajkere da u BBF dođu svakako prije 18:00 u punoj vozačkoj spremi sa lajbekom i klupskim bojama.
Over and out.
 
mali_zg said:
Nijesam siguren jel se još duo v HMS-u sijeća da je 05. svibnja "Dan motociklista Hrvatske". Mi v BMW moto klubu Zagreb sme udredili da naš dan ubilježime svečanim "postrojavanjem" motoruf i bajkeruf.

Puzivam se bajkere da v BBF duojdu sikak prije 6 vur vu poune vozačke spreme z lajbeki z klupski bojami.

sused, naravno da dojdem...vidimo se!  (y)
 
Fala Bebeli, prijatel,

Si mislim da se boume vidli i jednuga kriglina spili.

Vujziti se al ne upasti, al ak upadneš ne se stoući!
 
Od ove gamadi na vlasti, jos gori uhljebi sjede u HMS-u.

Cudi me da ta institucija jos uopce postoji.

Pa su oni sad smislili dan motociklista, mi se kao pojavimo, napravi se slika a onda oni dignu novce od drzave i grada za "aktivnosti" koje podijele medjusobno.

Neka mi netko nabroji jednu jedinu stvar koju je HMS napravio za motocikliste (osim propisivanja pravila natjecanja koje kopi-pejstaju vec 30 godina) i ja platim rucak.