Dan motociklista Hrvatske

Slazem se s vitom, a dodao bi jos da mi je pun k dana bajkera, dana sigurne voznje, dana picmac....a sve to zacinjeno alkoholom.

Zabranit bajkere u cijelosti.
 
Same da nešči ne puzabil: zutra, 05. 05. je naš dan, dan motoristuf Hrvacke. Dej da ne duo zabil da boume naš dan obilježili svečanim postrojavajnjem motoruf i motoristuf v BBF-u, Savska 160. Da ne nešči zabil da je okupljajnje ud 5 pupuoldan ali sikak treba duojti prije 6 kad boume napravili milenijsku fotografiju. Dej da nešči ne došel bez motora ili bez lajbeka z klubski bojami. Je, puzvani su i si oni bikeri koji nijesu ni v jednem klubu i oni moreju duojti vz lajbeki bez klubski boja.

Vujziti se al ne upasti al ak upadneš ne se stoući!
 
mali_zg said:
Same da nešči ne puzabil: zutra, 05. 05. je naš dan, dan motoristuf Hrvacke. Dej da ne duo zabil da boume naš dan obilježili svečanim postrojavajnjem motoruf i motoristuf v BBF-u, Savska 160. Da ne nešči zabil da je okupljajnje ud 5 pupuoldan ali sikak treba duojti prije 6 kad boume napravili milenijsku fotografiju. Dej da nešči ne došel bez motora ili bez lajbeka z klubski bojami. Je, puzvani su i si oni bikeri koji nijesu ni v jednem klubu i oni moreju duojti vz lajbeki bez klubski boja.

Vujziti se al ne upasti al ak upadneš ne se stoući!

... ako niste pozvali nekog gubu iz politike, onda niš' :no:

  :mrgreen:
 
I? Kako vam prodje dan motociklista?

Hoce biti kakav filmic?

:mrgreen:
 
... ja nisam dobio nikakav poklončić  :( ni piće mi nitko nije platio  :palacdolje:

:mrgreen: