DDK15 - 13.10.2012.

papillon said:
Obavio građansku dužnost 15.07. - dobar provod ciloj ekipi nakon vađenja bevande,pola krvi-pola alkohola  :mrgreen:
taman prolazi tri mjeseca, ajde nemoj biti sitničav  (y)
 
mg749ie said:
taman prolazi tri mjeseca, ajde nemoj biti sitničav  (y)
hebo me pas mješanac ako sam računao  :shock: ajd ionako nisam vidio ovu bandu od  ljetos  (y)
 
vlucic said:
KO MOZE DARIVATI KRV?

Krv moze darivati svaki čovjek dobrog općeg zdravstvenog stanja:

Dob: od 18 do 65 godina

Tjelesna tezina: iznad 55 kg, proporcionalna visini ....

Tjelesna temperatura: do 37°C

Krvni tlak: sistolični 90 do 180 mm Hg, dijastolični 50 do 110 mm Hg

Puls: 50 do 110 otkucaja u minuti

Hemoglobin: muskarci 135 g/L, zene 125 g/L.

U Hrvatskoj, muskarci, darivatelji krvi smiju dati krv do 4 puta godisnje, s razmakom između darivanja od 3 mjeseca. Zene, darivatelji krvi, smiju dati krv do 3 puta godisnje, s razmakom između darivanja od 4 mjeseca.


Ako ste strani drzavljani, necete moci darivati krv ali svejedno dodjite i povecajte kolonu prema Petrovoj. Iako, postoje i drugacija misljenja - http://www.javno.com/hr/hrvatska/clanak.php?id=174710
šmrc  :cry: ne ispunjavam uvijete
 
eh ja bio 2006 bilo je nedje oko 22 23 oktobra , i nadao se ove godine svecano doc tad opet kad vi pomjerili
 
QuinnSaab said:
šmrc  :cry: ne ispunjavam uvijete

Nije bitno.....


vlucic said:
......
Ako ste strani drzavljani, necete moci darivati krv ali svejedno dodjite i povecajte kolonu prema Petrovoj.
 
crnogorac said:
eh ja bio 2006 bilo je nedje oko 22 23 oktobra , i nadao se ove godine svecano doc tad opet kad vi pomjerili

Hoćeš reći da ne dolaziš???
Dolaziš, dolaziš. Samo to još ne znaš.  :jesus:  :mrgreen:
 
crnogorac said:
eh ja bio 2006 bilo je nedje oko 22 23 oktobra , i nadao se ove godine svecano doc tad opet kad vi pomjerili

hebate jel to kad ste sa Gashom dotutnjili?
sjećam se baš vam i nije nešto vrijeme bilo naklonjeno ali dobro ste prašili  (y)
 
mali_bandit said:
hebate jel to kad ste sa Gashom dotutnjili?
sjećam se baš vam i nije nešto vrijeme bilo naklonjeno ali dobro ste prašili  (y)

e bas tad, dobro se sjecas , vrijeme je bilo dobro, osim plitvica i magle ono je bilo na nula stepeni ;) al se cijepalo pofino, osim mene ja volim polako, plus kad ides sa metrosexualnom ekipom pa ti uvale opremu jer su sa trkalicama i onda ko tovarna mazga sluzis nema trke ;)

a nano dolazim , al ne mogu 13og, jer sam s odmora iz istre prvog, pa zbog zene ne mozemo dane uzet lise sam da dodjem
 
crnogorac said:
a nano dolazim , al ne mogu 13og, jer sam s odmora iz istre prvog, pa zbog zene ne mozemo dane uzet lise sam da dodjem

Kad dođeš, dobro dođeš, samo da dođeš. Samo javi kad, da znam datume  za ženicu tvoju rezervirati. Ako dolazi, naravno :0648:
 
ima da dodje e cu je sve prutom tjerati do zagreba i pjeske ako treba , pa posle nek odmori i onda sa koferima u ruke do varazdina
 
crnogorac said:
e bas tad, dobro se sjecas , vrijeme je bilo dobro, osim plitvica i magle ono je bilo na nula stepeni ;) al se cijepalo pofino, osim mene ja volim polako, plus kad ides sa metrosexualnom ekipom pa ti uvale opremu jer su sa trkalicama i onda ko tovarna mazga sluzis nema trke ;)

da da sjećam se  (y)
 
Zapru said:
Neven Ciganovic - afterparty :misli:

Malo si nekaj pomješal ;)

vlucic said:
Mislim da je MK Kompi dovoljna kazna da smo se mi pojavili.

Da je dosao i Cigi (s Exclusivom, Red Carpetom, Koktelom itd itd) mislim da bi to bio zadnji Kompa susret...

:mrgreen:

cherokee said:
i modni mačak(aka Marko Grubnić)....... :LOL:

P3244624_cr.jpg
 
deda a zakaj ti drzis ovakve slike u svojoj arhivi  :shocked: