DDK15 - 13.10.2012.

Molim lijepo, i barem jedan rispektovac u pozadini svake slike...

:LOL:
 
nažalost, ove godine me nebu na stolu za doniranje krvi, danas ujutro me je vgrizel pes i dobil sam neke injekcije i antibiotike za daljnji tretman, ali svakako ću Vam dati potporu u vidu da vas ispratim do Petrove 3
 
Hrvoje said:
:shock:
Blažena buRRa! :LOL:
Neka mi onda radije u živom sjećanju i dalje bude DDK- jesen 2008 ili još bolje, oni još raniji, iz Pita. :eek:hne:
kRRv ionako uredno dajem odonda
:bis:
:mrgreen:
Picajzlo i ja dajem uredno krv a zadnji put sam kod ovih krvopivopija bio 2009 pa bi se mogli zajedno dokoturati gori - kako sam ih vidio ovo ljeto polovicu nećeš prepoznati  :mrgreen: a neki ni nas pa poslije kak bu nek bu - koja buRRa ionako peglamo starom da usput kupimo sir od krumpira  :mrgreen: :LOL:
 
papillon said:
koja buRRa ionako peglamo starom da usput kupimo sir od krumpira  :mrgreen: :LOL:
Ona buRRa od Starigrada do Senja ;)
 
Hrvoje said:
Ona buRRa od Starigrada do Senja ;)
ajd,kako bude biće..
 
Bar znamo ko bu platil kolace kod chale  :LOL:
 
frosty said:
eto ja nažalost ne dolazim jer se ženim ili da se mam ujutro s njom posvđam i dođem :)

Pa ne ženiš se u 11 ujutro  :misli:
 
frosty said:
eto ja nažalost ne dolazim jer se ženim ili da se mam ujutro s njom posvđam i dođem :)
pa dodite skupa  :mrgreen:
 
Ovo mi je na razini one "imam krizmu taj dan"... a takve izgovore smo vec definirali kao lose, nakaradne i opcenito labave.

:LOL: