Defile kroz Zagreb na 31.12.2009 tko je za?

grizzlyzg said:
Žao mi je tigre kaj si zakasnil,ali dogovor je bio u 10h na južnom parkingu velesajma,od tud smo krenuli u 10.30...

   Nije mi jasno zašto me odmah blatiš,a ti si taj koji je zakasnio

         Mislim da sam zaslužio ispriku od tebe...
Nemam se ja tebi zašto ispričavati,samo pročitaj svoj tekst. :palacdolje:
Ubuduće svaki organizator,koji će provoditi termin  na tvoj način,NE DOLAZIM ! :palacdolje:
Ispred južnog ulaza,kažu u kioscima.nije bilo motorista  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
... žao mi je da sam dio informacija djelomično pročitao, no u 11.00 sam bio tamo, obišao dva kruga oko kompletnog velesajma, sad vidim da ste krenuli u 10.30
... Silvestrovo je, neki smo morali i odraditi dio radnog vremena, posudio sam motor da se provozam jer je moj na Štefanje riknuo, no polazak u 11.00 nitko nije demantirao, računao sam stići ću... pušiona...
... krenuti 30 min. ranije...  :palacdolje:

... da dodam; zvao sam neke za koje pomislih da će biti na skupu: Kroko, RR Zg (Štef)... Grizzly isključen mob....
 
Vidim da je kandidata za vožnju bilo,pa ću se ja ovog puta svima koje smo ZEZNULI javno ispričat... Naime da sad i ja pojasnim o čemu se tu radi...Dogovor je bio da se nađemo oko deset sati te krenemo oko jedanaest...Ne želim se opravdavati ,ali ako je dogovor oko deset ,onda oko deset,a ne oko jedanaest. No,pustimo sad detalje,žao mi je Luky kaj se nismo vidjeli i iz mnogih drugih razloga,no ,ima dana. Sama ideja je meni jako dobra,i zabavljali smo se odlično,kažem,još jednom,sorry kaj smo otišli ranije,jer to nije bila samo moja ideja da se krene ranije nego skoro svih učesnika defilea...No,bilo kako bilo,ima još dana,pa će se neko od vas sjetit nešto organizirat.

                              Sretnu novu 2010g. želi vam Grizzly i TNT RIDER-i  (y)
 
... a što sada !?  :misli:
... biće dana !?  :wink:

... godina 2010 nam tek započela, nek nam je zdravlja....  (y)
 
lukylipik said:
... a što sada !?  :misli:
... biće dana !?  :wink:

... godina 2010 nam tek započela, nek nam je zdravlja....  (y)
tak,tak, svega bude samo nas nebude,samo nek nam je zdravlja  kak veli lukylipik. (y)