Defile kroz Zagreb na 31.12.2009 tko je za?

grizzlyzg said:
Ja sam ZA.!!!!    

                     A i moji TNT.ovci

                                  (y)TO JE IDEJA[/col
naravno eto i mene
 
merlin68 said:
Ak bude nekakvo normalno vrijeme bez padalina i donekle suha cesta bar po sredini i ak nebum radil mogel bi doći na kobase. (y)

....i ak ti se poklopi mjesečeva mjena, i ak nebude izvučen jackpot na lotu, i ak Dikan znogira Lambašu,..... :mrgreen:
I kak cesta može bit "suha po sredini" :misli:....Merline ovo spada već u remećenje javnog reda i mira  :? :LOL:
 
Mislio sam da ću ići na put pa sam obrisao post. :bonk:

SADA SAM SIGURAN DA DOLAZIM ! (y)
 
Onda, jeli defile još u igri ili ne?!
Vrijeme je ok, ko stvoreno za vožnjicu!
 
ja bi isel ali jos mi motor ni ne lici na motor  :( :x :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
ŽALOSNO da organizator nije sudjelovao u tome.
Nije važno ako nije bilo kandidata za vožnju,nije otkazanon a nije ni bilo motorista osim mene.
mogao je barem doći i popiti piće,međutim nije se javio.
Hvala za drugi put.
SRETNO !
 
Tigar5 said:
ŽALOSNO da organizator nije sudjelovao u tome.
Nije važno ako nije bilo kandidata za vožnju,nije otkazanon a nije ni bilo motorista osim mene.
mogao je barem doći i popiti piće,međutim nije se javio.
Hvala za drugi put.
SRETNO !


(kud ste)defilirali????? :misli:
 
Tigar5 said:
Privatna ruta kao i obićno,koja uvijek uspije. (y)

oš reći da nikog ni bilo(gotovo nikog)?????

tresla se brda rodio se miš :misli:

"inicijatorima" dati po nosu :misli: :wink:



 
evo vratismo se sa vožnje po zagrebu, bilo nas je malo al smo se dobro proveli
obišli smo zrinjevac, trgač i na kraju kak je i dogovoreno završismo u GAS-u  (y)

bravo ekipo malo nas je al nas ima  (y)  (y)















(Powered by frubar.net)
 
Je, je, bilo je zabavno danas, dečki svaka čast!  (y) Al smo zgodni, al smo zgodni, Mrva slike su odlične!  :LOL: :LOL:

Tigar5 izgleda da si  zakasnio tj. da smo mi otišli prije nego si ti stigao!  :wink:
 
Žao mi je tigre kaj si zakasnil,ali dogovor je bio u 10h na južnom parkingu velesajma,od tud smo krenuli u 10.30...

  Nije mi jasno zašto me odmah blatiš,a ti si taj koji je zakasnio

        Mislim da sam zaslužio ispriku od tebe...
 
Bravo dečki,  (y). Ja se već godinama vozim za staru, čak i po snijegu, ali danas se kod nas nije moglo van zbog obilne kišurine.
 
ajme ludilo ... baš super.. vidim da je i paranoid vješto pozirao  :LOL: :LOL: maneken  :jesus:
a niste culi za mobitele, bemu organizaciju.. baš šteta šta tigar nije išao s vama  :(
ali ideja je hvale vrijedna  (y)
 
Jelky said:
ajme ludilo ... baš super.. vidim da je i paranoid vješto pozirao  :LOL: :LOL: maneken  :jesus:
a niste culi za mobitele, bemu organizaciju.. baš šteta šta tigar nije išao s vama  :(
ali ideja je hvale vrijedna  (y)

kakav pozer!  :LOL: :LOL: :LOL:
 
grizzlyzg said:
Žao mi je tigre kaj si zakasnil,ali dogovor je bio u 10h na južnom parkingu velesajma, od tud smo krenuli u 10.30...

   Nije mi jasno zašto me odmah blatiš,a ti si taj koji je zakasnio

         Mislim da sam zaslužio ispriku od tebe...


grizzlyzg said:
Dragi prijatelji motora...31.12 2009 u 10 sati dođite na južni ulaz velesajma (parking)gdje čemo oko 11 sati krenuti na starogodišnji defile i pozdraviti se sa sezonom 2009. Vožnja će se odvijati preko jadranskog mosta, savskom ulicom do HNK,pa desno u masarykovu do zrinjevca gdje ćemo stati i poslikat se za uspomenu na taj događaj.Nastavit ćemo do zelenog vala i vraćamo se do savske te krećemo opet do jadranskog mosta pa do avenue mola ,desno prema velikoj gorici.Zadnja destinacija je  Velika Mlaka gdje nas čekaju super kobase i ljubazni domaćini...


                                    molim da se prijavite u ovoj temi da znamo broj sudionika

                                            VIDIMO SE (y)

Isprika? Tko kome :mrgreen:
 
grizzlyzg said:
Dragi prijatelji motora...31.12 2009 u 10 sati dođite na južni ulaz velesajma (parking)gdje čemo oko 11 sati krenuti na starogodišnji defile i pozdraviti se sa sezonom 2009. Vožnja će se odvijati preko jadranskog mosta, savskom ulicom do HNK,pa desno u masarykovu do zrinjevca gdje ćemo stati i poslikat se za uspomenu na taj događaj.Nastavit ćemo do zelenog vala i vraćamo se do savske te krećemo opet do jadranskog mosta pa do avenue mola ,desno prema velikoj gorici.Zadnja destinacija je  Velika Mlaka gdje nas čekaju super kobase i ljubazni domaćini...


                                   molim da se prijavite u ovoj temi da znamo broj sudionika

                                            VIDIMO SE (y)




bitno je ono oko 11 a vjeruj stajati 1 h tam na asfaltu hladnom u našim godinama baš i neide  :mrgreen: