Djeca na motoru (ZG-DU-Crna-Gora)

Nekako sam maloga uspijeo nagovoriti da ostane doma, bumo još dvije godine prićekali. Sutra ujutro u 06:00h. je start, prićekam kolegu, popijemo kavu i gas. Bosanska Gradišla, Banja Luka, Jajce, Prozor, Jablanica (janjetina) , Mostar, Blagaj, Metkoviči i jadraskom magistralom do Dubrovnika. Sad za Nedjelju planirali smo do Žabljaka u Crnog Gori ali prognoza najavljuje kišu takoda to bude vjerovatno u ponedjeljak. Bumo vidjeli.
Možda kad se vratim postavim par slika ali mislim da nema potrebe. To jeć 1000 puta bilo na forumu a i kratko je.

Motori su spremni (vaj šta visi na flašencugu neide nikam)
 

neka ih najprije nauči popravljati ,onda može uživati na njima :)
 
i ja imam isti problem jer mi klinac ima 11 godina i lud za motorom... kak da mu to izbijem iz glave kad i ja bio takav  8)

sad smo kupili jaknu sa protektorima, budu i neke čizme i hlače pa nek se vozi ako mu milo...

glupo je da kod nas nije izmjena zakona kad u katalozima Louisa ima i čičalica za manje klince koja ide na sjedalo  :misli:
 
Žao mi je da nisam mogao povesti klinca: druženje, ljepote i šta je navažnije- jedno od živoznih iskustava. No dobro bude i on za dvije godine navršio 12 godina pa onda gas (ako ga još ubjek bude volja). Samo da se vratim još jenom na temu: Neka na roditeljima ostane dali će klince voziti na motoru ili ne, glupo je to zakonima ograničavati.
A sad par sličica sa puta, otišli smo 09.05. a vratili se 12.05. bilo je ludo i nezaboravno.
Slike nebum prepričavao, svi znate gdje su slikane.
Krajnja točka izleta je bilo Skadarsko jezero.