Dobar serviser za Harley u Hr ili Slo?

TREK

Member
Ima li netko preporuku?
 
Zavisi sta ti treba .. ?

Meni je otac vozio u Sombor - majstor Mirko Crkvenjakov , ako ti treba kontakt posaljem ti na pm
 
Ne bih u Sombor.
Ima li netko u Zg ili Rijeka+Slovenija
Ne znam kakvi su u Kongovoj garaži....
ne treba mi ništa posebno,redovni servis,manje od 10000 km
 
ne znam,pitam za preporuku
 
Ja sam prezadovoljan sa Harley Davidson servisom i sa Robijem i Ivicom,momci zive i vole taj dir.
Stavlja sam neke dodatne stvari na motor i radija regularni servis,napravili su dosta toga a odnosno sve sta su mogli sredit na motoru u tom trenu.
Kad sam ga preuzeja nisam moga virovat...Imam samo rijeci hvale za njih.
Neki moji iz Splita su kod Janba i takoder su zadovoljni
 
Hvala,iako 480,00 kn (bez materijala) za izmjenu ulja mi se čini previše,ali tko voli nek izvoli (mislim na Kongovu garažu)
 
Knego nemoj vridat jer sta tebe briga ko ce di vozit motor.
Radni sat je 320 kuna i takav je kakav je,ja znam sta sam dobija a sta dobijem kod drugih,ne samo za Harlija vec i za druge motore sta imam i sta sam ima.
Uostalom guszva isprid garaze govori da momci rade dobro.
 
Nemojte se samo svađat  :mrgreen:
Čovjek ima svoju cijenu i to je to.Ponuda-potražnja reklo bi se.
Ako ne budem imao izbora,morat ću tamo.
Možda bi se u slučaju izmjene ulja trebao staviti neki paušal,a ne cijena po satu,ali to je njihov izbor.

 
Trek sve ok,ali nije lipo govorit ruzno i vridat ljude
Ja sam stavlja takoder sva dekla od kroma,i jos dosta toga,procjena je bila da za to sve treba 9 sati i tu je spada redovan servis.Nije mi bila zurba jer sam bija u ZG tri dana i momci su mi sigurno radili na motoru par sati vise i napravili dosta toga sta mi nisu naplatili a i poklonili su mi jedan poklopac koji isto fino kosta,a nisu tribali.Ispolirali cili motor,prikrili par frizica,sredili springer vilicu sprida i jos dosta detalja i stvari koje im nisam reka niti su tribali to napravit.
Ja do sad jos to nisam dozivija i meni to znaci jako puno,sa njima sam ok i odprije i zato vozim motor tu...Za ostale servisere cujem takoder rijeci pohvale.
Slazem se sa tobom za pausal ali eto,nije do nas...
 
U Rijeci probaj naći Alena Marčelju. Ja nažalost nemam kontakt. Mislim da bi trebao biti dobar majstor poznavajući njegov raniji opus iz vremena dok još nije uvozio Harleye iz SAD.

U ZG Janbo, Tomić i ovlašteni HD. Navodno svi O.K.
 
Pinta 001 JA said:
U Rijeci probaj naći Alena Marčelju. Ja nažalost nemam kontakt. Mislim da bi trebao biti dobar majstor poznavajući njegov raniji opus iz vremena dok još nije uvozio Harleye iz SAD.

U ZG Janbo, Tomić i ovlašteni HD. Navodno svi O.K.

Kaj misliš....jel od 3. mjeseca zmenil ulje ili se vozi s svetom vodicom u mašini?  :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
Kaj misliš....jel od 3. mjeseca zmenil ulje ili se vozi s svetom vodicom u mašini?  :mrgreen:

ha ha,tu sam tu,
zmenil sam da  :LOL:
na kraju mi je to obavio jedan frend,sve za 150,00 kn
ulje+filter,ostala ulja,filter zraka,svjećice,tekućina u kočnicama
 
triumf said:
Knego nemoj vridat jer sta tebe briga ko ce di vozit motor.
Radni sat je 320 kuna i takav je kakav je,ja znam sta sam dobija a sta dobijem kod drugih,ne samo za Harlija vec i za druge motore sta imam i sta sam ima.
Uostalom guszva isprid garaze govori da momci rade dobro.

Radni sat je 320 kn ,ali izmjena ulja po HD normativu je 10 minuta ;)
 
Edi iz THMC je isto "stručnjak" za HD u Puli
 
Harley Davidson Zagreb otvara ducan i servis u Splitu
 
triumf said:
Harley Davidson Zagreb otvara ducan i servis u Splitu
Imam ja sad pitanje.
Citirao sam tebe, ali samo zato da se nadovežem na ovu priču.
Koliko, po nekoj slobodnoj procjeni, ima Harleya u Splitu, odnosno općenito u Dalmaciji?
Mišljenje, jel bi taj servis mogao kvalitetno raditi i prosperirati na tom području?

Eto, moja osobna znatiželja.