Dobre prilike u oglasima

Ma cak sam i o novom razmisljao bas zbog toga, ali ne ulazi mi se toliko u kredit iskreno. A i VFR 800, kao jedna od opcija koju gledam, nemres vise naci novi.

Ma da se naci. Trenutni motor (CB Seven Fifty)sam uzeo od decka sa foruma koji ga je uzeo iz Motoexperta(uvoz svakako, i vrlo vjerojatno skidani km s time, al nema veze) i odusevljen sam. Motor je super, i decko se brinuo o njemu jako dobro.
Samo je problem pogoditi opet tako nekoga.
ovi iz motoexperta sigurno ne drkaju po kilometraži
 
Nije ni meni bilo jasno, ovo je istina info od lani da za aute razmjenjuju podatke ali za motore ne, apsurdno ali istinito. Ekipa koja preprodaje motore to jako dobro zna i koristi sve u 16. Zato kupujem isključivo od prvog vlasnika ili poznati motor za koji znam cijelu povijest. Istina je da je na motoru teško sakriti kilometre jer je prekupcima preskupo promijeniti sve što bi ukazivalo na muljažu s kilometrima ali igra prolazi s jelenima.
 
Ma ko ga jebe,nek mu ostane i kaciga i windstoper kaj sam mi posudio do doma...cekam samo da dodjem doma da vidim dal sam baš njemu prodo iako mi se cini da jesam,vidim da je kamionđija,a ovaj je bil kamionđija

Ovo je level više od klošara.
Kakve stoke ima, iznova se začudim.
Izadješ mu u susret, lik te prevari.
Taj ne zavrijedjuje niti bukake, eto. Niti to.
 
Ovo za STP i vodjenje evidencije km je vrhunac godine.
Jebu ljude za zmigavce i sl pizdarije, koje su ispravne (naravno, po njima nisu), no dali su si za pravo ne voditi km.
Vjerovatno zbog nečega u sustavu.

Tzv sustavno IT problemi. Jbti ranu. I baš taj sustav ima rupu za vodjenje km.
 
ovi iz motoexperta sigurno ne drkaju po kilometraži
Ne moraju nuzno oni. Ne znam, nekako mi je po defaultu da uvoz znaci skidanje kilometara.
Ali kazem, imam motor od njih i vise nego zadovoljan sam. U vrhunskom je stanju, izgleda kao iz salona.
 
  • Like
Reactions: prpa
Nema tu puno filozofije.. Godine motocikla pomnozeno sa 4-5tkm koliko je neki prosjek i to je okvirno to.. Sva veca odstupanja na dolje je u pravilu rusana kilometraza. Cast izuzetcima.
Problem je sto se nema para i svi bi kupili neku priliku. Prilike u pravilu ni ne dospiju do oglasa.
 
20230305_095212.jpg


Ja svog kupio s 36k km 28god star. Kupljen u Zg jednog kišnog dana kad sam slučajno naletio na oglas na njuški dok sam čekao bus, skočio ga vidit na brzinu i pustio kaparu. Vratio se za 2 dana kad je prestala kiša i dovezao doma. Sad ima 73k km i 32 god. Mislim da bi i sad dobio 2k eura koliko sam i onda dao...

Znam par prilika endurače stare 1 vlasnici jako malo km ali dok su živi nisu na prodaju :D
 
Ovo za STP i vodjenje evidencije km je vrhunac godine.
Jebu ljude za zmigavce i sl pizdarije, koje su ispravne (naravno, po njima nisu), no dali su si za pravo ne voditi km.
Vjerovatno zbog nečega u sustavu.

Tzv sustavno IT problemi. Jbti ranu. I baš taj sustav ima rupu za vodjenje km.
Pa zar na onom ispisu koji dobiješ nakon registracije ne pišu kilometri🤔. Nekako mi se čini da su meni upisani. Baš ću provjeriti kad dođem doma.
 
moja zx6r koju sam prodao sa nekih 49000km frendu, koji ju je prodao sa 58000 se pojavila prije godinu dana na njuskalu sa 37000km a sada je na marketplaceu sa 32000km. frend je poslao decku poruku i moj oglas sa njuskala i decko ju je maknuo sada jer pojma nije imao da je skidano. sad on istrazuje i pokusava nac prosle vlasnike. nista nazalost nece dobit s tim i ima motor sa sigurno 80000km. ljudi su govna i to je to
 
moja zx6r koju sam prodao sa nekih 49000km frendu, koji ju je prodao sa 58000 se pojavila prije godinu dana na njuskalu sa 37000km a sada je na marketplaceu sa 32000km. frend je poslao decku poruku i moj oglas sa njuskala i decko ju je maknuo sada jer pojma nije imao da je skidano. sad on istrazuje i pokusava nac prosle vlasnike. nista nazalost nece dobit s tim i ima motor sa sigurno 80000km. ljudi su govna i to je to
Bok'te, trebalo bi hvaliti motore koji imaju 100k km-a, i koji su još pristojni i mogu voziti još 3x toliko !
 
Ako je motor normalno vožen, održavan i pažen, kilometri mu ne znače puno.

S druge strane, ako padne u ruke debila, za 20t km može biti kanturina.
 
Tko čuva one plave listove 10 godina...
Bivši vlasnici mojih Honde i VTS-a su imali sve papire sa svih tehničkih, osiguranja, račune.
Sa VTS-om sam (od prvog vlasnika, 11 godina i 70-ak tisuća km) dobio osiguranja, tehničke račune, papire na kojima je pisao kilometražu zamjene guma, par slika auta iz salona, opozive i čak stare dijelove je nudio! Dobro da nije čuvao bube koje je ubio na cesti :mrgreen:

I onda se pojavim ja koji sve račune baca u smeće, ne radi evidenciju (osim što slikam dijelove i radove, ali to je zakopano u galeriji) i nema apsolutno nikakvu povijest održavanja :mrgreen: