Dobre prilike u oglasima

Ne poznam lika u obliku tog čovjeka ,daj malo pojasni široj populaciji što znači ta konstatacija biti klošar.😆
 
Ja sto vise gledam te oglase i citam po forumu, to nekako manje gledam kilometrazu. Cemu, kad ionako sve lazu.
Ispada da je isplativije kupiti motor sa 90 tisuca, jer je barem cijena kako treba. Ovaj sa 30 ionako ima 90, ali kosta kao da ima 30.

Kupujem drugi motor i nekako si mislim gledati da ima sto vise kilometara a ne manje.
 
Ja sto vise gledam te oglase i citam po forumu, to nekako manje gledam kilometrazu. Cemu, kad ionako sve lazu.
Ispada da je isplativije kupiti motor sa 90 tisuca, jer je barem cijena kako treba. Ovaj sa 30 ionako ima 90, ali kosta kao da ima 30.

Kupujem drugi motor i nekako si mislim gledati da ima sto vise kilometara a ne manje.
Mislim da dobro razmišljaš,jedino novo ili od frenda koji ga je uzeo novog...eventualno kod dukca ili ktma je svejedno,kvarovi svakako,bez obzira na kilometrazu,najbolje ih uzet u nekom peridu izmedu dvije serije popravaka!😁
 
Ne poznam lika u obliku tog čovjeka ,daj malo pojasni široj populaciji što znači ta konstatacija biti klošar.😆
Ukoliko dotični fingira km, eto. Jebalo ga vracanje kilometara.
Klosar. Jel ti jasnije?
 
  • Like
Reactions: Dene
Auhhh,stoga zaključujem da je sve prepuno klošara u industriji zvanoj prodaja.,ipak jeleni zato i postoje.!😂
 
Objavio je novi, trebaš link 🤣
Ma ko ga jebe,nek mu ostane i kaciga i windstoper kaj sam mi posudio do doma...cekam samo da dodjem doma da vidim dal sam baš njemu prodo iako mi se cini da jesam,vidim da je kamionđija,a ovaj je bil kamionđija
 
Mislim da dobro razmišljaš,jedino novo ili od frenda koji ga je uzeo novog...eventualno kod dukca ili ktma je svejedno,kvarovi svakako,bez obzira na kilometrazu,najbolje ih uzet u nekom peridu izmedu dvije serije popravaka!😁

Ma cak sam i o novom razmisljao bas zbog toga, ali ne ulazi mi se toliko u kredit iskreno. A i VFR 800, kao jedna od opcija koju gledam, nemres vise naci novi.

Ma da se naci. Trenutni motor (CB Seven Fifty)sam uzeo od decka sa foruma koji ga je uzeo iz Motoexperta(uvoz svakako, i vrlo vjerojatno skidani km s time, al nema veze) i odusevljen sam. Motor je super, i decko se brinuo o njemu jako dobro.
Samo je problem pogoditi opet tako nekoga.
 
Nego kaj,pa nas sa foruma šokac je prodo cbf sa 59000,i za dva dana na njuški sa 20000,taj je još jaci od ovog mog,ovaj ga je makar vozil par godina
A dobro kak to funkcionira na tehnickom, meni stvarno nije jasno?
Ako je motor zadnje registriran sa, karikiram, 50k, pa vidi se na tehnickom da sada ima 30 tisuca manje?
 
A dobro kak to funkcionira na tehnickom, meni stvarno nije jasno?
Ako je motor zadnje registriran sa, karikiram, 50k, pa vidi se na tehnickom da sada ima 30 tisuca manje?
Neznam,ja kad sam pito zadnji puta za kilometrazu,dobio sam info da za motor nemaju zapise...
 
Na motoru ne osim ak nisu sve rege rađene u istoj STP.
Nemoj me zezat? Cudi me da prave razliku izmedu registracije motora i automobila, pa na oboje se pisu kilometri, i pretpostavka je da se to biljezi negdje u sustav.
Svasta.