Dobre prilike u oglasima

Da ,sigurno je bolje ostati doma ,ne raditi ništa i biti starcima na grbači.To je zasigurno bolje nego raditi negdje za 800 eura ,to je ispod časti ako nemaš bar tisuću i pol.Bitno da se nakon tri isplatne vozi motor i auto na sedamsto rata.To je bolje.

Nije ispod časti radit za 800E.
Ispod časti je trpit nekog iskompleksiranog idiJota za šefa smjene, babe koje se svađaju na kasi zbog 1c krivo napisane cijene. Dolazit 1h prije, i ostajat 1h poslije smjene, te generalno biti tretiran kao potrošna roba.
800E je imho premalo za takav posao.
Odradio 2 ljeta dok sam se školovao, i dosta mi je za cijeli život.
 
Tu raspravljate a odgovor vam je cijelo vrijeme pred nosom:

IMG_3087.png
 
Sad kad si stavim sve u perspektivu, i nije mi toliko lose. Prva placa mi je bila 2500, iliti sadasnjih kaj, 300 eura? Sa tom lovom sam i odselio. 1300 renta i rezije. Ostane ti 1200kn za cijeli mjesec, tenisice od 300kn kupujem na 3 rate, a zadnjih tjedan dana jedem sami krumpir sa soli. Na more iskljucivo autostopom, spavao u hammocku i vreci. I bilo mi do jaja tada.

Mozda bi bolje bilo da nisam delao u UK tih par godina do korone, bio bi puno sretniji i zadovoljniji sada. Ovako znam da moze biti i bolje i vidim koliko me prave magarcem svaki puta kada usecem u ducan, pa ti nije to vise to.
 
Nije ispod časti radit za 800E.
Ispod časti je trpit nekog iskompleksiranog idiJota za šefa smjene, babe koje se svađaju na kasi zbog 1c krivo napisane cijene. Dolazit 1h prije, i ostajat 1h poslije smjene, te generalno biti tretiran kao potrošna roba.
800E je imho premalo za takav posao.
Odradio 2 ljeta dok sam se školovao, i dosta mi je za cijeli život.
Mnogima je ,vidim to po komentarima.Ne samo tu ,nego i u mojoj okolini gdje živim.Iskompleksiranih idijota ima svugdje,to stoji.Da ima potlačenih u svim segmentima i potrošnih roba i to stoji.Ali to je surova stvarnost.Da je 800 eura malo I to je činjenica ,ali kako onda protumačiti da trgovkinje na kasi u Deemu,ili Mülleru imaju tisuću petsto a neke u raznoraznim Tomijima,Kateceima ili Studencima po pet tisuća ili manje sa svemu,U istoj državi.😉👍😎
 
Mnogima je ,vidim to po komentarima.Ne samo tu ,nego i u mojoj okolini gdje živim.Iskompleksiranih idijota ima svugdje,to stoji.Da ima potlačenih u svim segmentima i potrošnih roba i to stoji.Ali to je surova stvarnost.Da je 800 eura malo I to je činjenica ,ali kako onda protumačiti da trgovkinje na kasi u Deemu,ili Mülleru imaju tisuću petsto a neke u raznoraznim Tomijima,Kateceima ili Studencima po pet tisuća ili manje sa svemu,U istoj državi.😉👍😎
po kojoj osnovi bi one trebale imat slicne place? pa nisu to firme od Kim Jong Lija da postoji zajednicki pravilnik o placama.




Srki
 
Nisam niti rekel niti mislil da bi trebale imati iste plaće.Samo velim da je to sve dovelo do prevelikig socijalnog raslojavanja društva,uostalom ti o vjerojatno najbolje kopčaš čim si dignul krila u zrak.👍😎
 
Nisam niti rekel niti mislil da bi trebale imati iste plaće.Samo velim da je to sve dovelo do prevelikig socijalnog raslojavanja društva,uostalom ti o vjerojatno najbolje kopčaš čim si dignul krila u zrak.👍😎
ne vidim neke razlike izmedju nas i vani u smislu velikih razlika u placama cak i u istoj bransi, ovisi o firmi gdje radis, uvijek je tak bilo

najveca bagra tipa Fajzer i GSK su placali vise od duplo po mnagaer pozicijama od ostalih farma, koje su bile malo manja djubrad prema pacijentima

Bosch placa odlicne pare, dok Siemens dijeli lizike i Kinder jaja za Bozic

malo veci problem je da je nestala srednja klasa, odnosno srednje klasa se sad definira standardom koji je prije bio malo bolja sirotinja



Srki
 
ne vidim neke razlike izmedju nas i vani u smislu velikih razlika u placama cak i u istoj bransi, ovisi o firmi gdje radis, uvijek je tak bilo
Ja kad preracunas satnicu trenutno zaradujem vise ovdje nego dok sam bio u UK, a svejedno mi je ostajalo vise love na kraju mjeseca vani nego tu. Kako? Tak kaj delaju magarce iz nas.
Gore bi otisao u ducan, kupio hrane za 20 funti, ne bi je mogao doma dopeljat. 2 pune vrecice i ruksak. Tjestenina, riza, voce, povrce, konzerve, jaja, meso, nekaj gotovih jela kad sam lijen i pivcuga. Sve kaj mi treba za tjedan.
Neka konzerva sjeckane rajcice ovdje nema ispod 6,7kn, gore je bila kunu i pol. Podravka hoce 15kn. Petnaest kuna za 400g paradajza.
Old spice funtu. Ovdje 30kn, 30 puta im se serem u usta.
30 jajca sam placao 16kn.
Stari sve sam imao. Jeo sam stejkove nedjeljom jer mogu.

Ne mora ni biti razlika u placi vani i kod nas, kaj ti vrijedi kad je kod nas sve najmanje duplo. Da ne spominjem ljetovanja i slicno. Srecom pa tu ustedim jer mi osim hammocka ne treba neki bolji smjestaj.