Dobre prilike u oglasima

koze su moje, Moon to odrzava, pere, prchi, miluje im dojke, u pauzi kad ne lajka po moronima



Srki
ukroti mokre snove, hodi pofukaj neku crnu masnu sifilisušu na kajzerštraße, ako trpi ove koji seru i uriniraju po njoj bude i tebe načitanog (dosadnog ko proljev) nekako preživjela
 
  • Like
Reactions: Grom90
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
@ Igor28:
Da, nema plaće na odmoru za 80% posade.
Pa onda ispadne da ti je u najboljem slučaju, ako radiš 9-3 onih 2000 kad radiš, kroz godinu ispadne 1500. Još ako od tih 1500 treba odbit doprinose, to mi nekako malo zvuči za 9 mjeseci da te nema, šta ti se stvarno isplati ic na brod.
Ne znam koje si struke, ali to mi malo zvuči
 
ukroti mokre snove, hodi pofukaj neku crnu masnu sifilisušu na kajzerštraße, ako trpi ove koji seru i uriniraju po njoj bude i tebe načitanog (dosadnog ko proljev) nekako preživjela
opa, svaki prosječni kozji psiholog bi prepoznao prepunjenu septičku jamu koja se prelijeva u tvojoj glavi, kaj te tak prehitilo?




Srki
 
mene jedino aprilia i honda prehite z vremena na vreme, ali barem spavam v svojem krevetu z svojom ženom, a ti i dalje maštaj koze i ofce dok nanašaš kante z betonom oko študgarta
 
ako smijem ontopic :D

Mozda odem pogledati jedan motor, godinu i pol od prve reg, 1500km samo, sigurno je uvoz, na slikama se ne vidi da je previse koristen niti bio razvaljen, al to su slike. Poslao sam upit je li odradjen 1.servis na 1000km, koje su i kakve gume na njemu, je li osiguran trenutno i to bla bla, na koji bih nacin mogao saznati vise o stvarnoj kilometrazi i potencijalnom zanemarivanju motora u godinu i pol?
Moze li se to uopce? Npr saznati je li po broju sasije motor sudjelovao u nekakvom odstetnom zahtjevu osiguranja ili slicno?
Ovakav kakav je oglasen je korektna cijena i prilika, svakako razmisljam ici 170km pogledati u zivo, ali da mozda jos koju info dobijem prvo

Zivjeli
 
Da se nadovezem na gornji post: nije aprilija u pitanju :D

Konkretno radi se o moto hit iz Krska u Slo, dilaju sve i svasta, cuo sam dobre stvari o njima i procitao neke lose :)
Ugl na moj upit neznaju je li motor servisiran na 1000km, niti je li bio popravljan, iz italije je uvoz, nemaju racune servisne knjizice nis, to mi nije bas po gustu, al poslao mi je broj sasije pa cu probat saznati nesto preko ovlastenih uvoznika ili zvati italiju huh..

BIlo koji savjet dobrodosao
 
Da se nadovezem na gornji post: nije aprilija u pitanju :D

Konkretno radi se o moto hit iz Krska u Slo, dilaju sve i svasta, cuo sam dobre stvari o njima i procitao neke lose :)
Ugl na moj upit neznaju je li motor servisiran na 1000km, niti je li bio popravljan, iz italije je uvoz, nemaju racune servisne knjizice nis, to mi nije bas po gustu, al poslao mi je broj sasije pa cu probat saznati nesto preko ovlastenih uvoznika ili zvati italiju huh..

BIlo koji savjet dobrodosao
hahaha, zapalio si se za Guzzija :)

organiziraj si 1. servis u Moto Mondu, prožvači ako bude što, i na miru si ;)

s tim motorom bi trebalo sve bit okej...
 
  • Like
Reactions: bianconero
Ima ona neka car vertical usluga, 15tak eura platis i oni ti posalju po broju sasije sve podatke koji su igdje uneseni, mogao bi dat te novce da budem malo bar sigurniji :))

Kako znas da je guzzi, mozda gsa uvoze iz it hahah