Dobre prilike u oglasima

Prodajem R, 2008. god, drugi vlasnik,max ocuvan, nikad padano, nikad na stazi, sve original, samo 28 000km(moze provjera bilo di), izmjenjano sve sta je trebalo(diskovi, plocice, lanac lancanici,odrađen veliki i mali servis,provjera ventila i sve), gume kao nove, imaju par tisuca km(ali su dvije godine stare, jer se motor ful malo vozi).
Brdo opreme-nosac tablice,sportski auspuh(nije upisan),sportske rucice,slideri.
Pofarban u crnu boju iz gusta.

Prodaje se jer nemam vremena za voznju, i steta je da motor stoji.

Cijena 9000 eura, skoro pa fiksno, kome je puno neka si potrazi jeftinije na oglasniku.

Moze i zamjena za auto,kamion kiper,gliser, motor.


😁
 
Prodajem R, 2008. god, drugi vlasnik,max ocuvan, nikad padano, nikad na stazi, sve original, samo 28 000km(moze provjera bilo di), izmjenjano sve sta je trebalo(diskovi, plocice, lanac lancanici,odrađen veliki i mali servis,provjera ventila i sve), gume kao nove, imaju par tisuca km(ali su dvije godine stare, jer se motor ful malo vozi).
Brdo opreme-nosac tablice,sportski auspuh(nije upisan),sportske rucice,slideri.
Pofarban u crnu boju iz gusta.

Prodaje se jer nemam vremena za voznju, i steta je da motor stoji.

Cijena 9000 eura, skoro pa fiksno, kome je puno neka si potrazi jeftinije na oglasniku.

Moze i zamjena za auto,kamion kiper,gliser, motor.


😁
pošteno

ko nema pare nek si puše frendu u jaja




Srki
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Meni je u oglasu ponuđen stariji model super tenere u zamjenu za moj noviji...pa sad ti budi normalan.
to je danas normalno

zene mijenjaju svoje novije, iskoristene buco modele sa kauca, koji voze Opele i Skode, za starije modele koji puno bolje izgledaju, trpaju i razmazuju po zidu, koji voze Honde i BMWe





Srki
 
Meni je u oglasu ponuđen stariji model super tenere u zamjenu za moj noviji...pa sad ti budi normalan.
Normalna stvar, kad vidis da nesto ne mozes prodati, uzmes 40-50% love i neku starudiju za preprodati dalje. Samo je ovdje vjv problem sto je lik nudio kljuc za kljuc.😄 E to su vlasnici s-tenerki...🤣
 
Last edited:
Nemojmo odmah na Branku, vidi se da je bajker pocetnik, i malo se je krivo odrazila.
To joj je sigurno tako rekao kakav kvazi serviser prevarant, i onda masno naplacivao taj "servis lanca" 😜😁

Ko maze taj i vozi 😁