Dobre prilike u oglasima

Minjaj zenu...
Ne kuzim vas koji o motorima razgovarate sa zenama. Cemu to?🤣
Jbg. kada sam ležao 6 mjeseci u bolnici i toplicama nakon udesa ona je bila ta koja se cijelo vrijeme brinula za mene. A i nije joj bilo lako nakon nesreće dok sam ležao na intenzivnoj čuti od doktora da se ode pozdraviti samnom jer je bila mala šansa da ću preživjeti. Tako da ju razumijem.
 
Ne kuzim vas koji o motorima razgovarate sa zenama. Cemu to?🤣
Jbg. kada sam ležao 6 mjeseci u bolnici i toplicama nakon udesa ona je bila ta koja se cijelo vrijeme brinula za mene. A i nije joj bilo lako nakon nesreće dok sam ležao na intenzivnoj čuti od doktora da se ode pozdraviti samnom jer je bila mala šansa da ću preživjeti. Tako da ju razumijem.

Zebavam se. Svatko ko ima dobru i uvidajnu zenu mora se lupat nogom u guzicu. I moa trpi sve moe pizdarie vec godinama...mislim na motore ,ne druge zene.
 
Vise bie ubilo da napisen npr. POBIJEDA. Dobia bi razvod momentalno. Al na ovo se jos davno navikla. Funny fact, kcer je pocela isto tako pisati i masu klinaca se uvatilo. Sad, nisan siguran dal da se ponosim il' ne...
 
Jbg. kada sam ležao 6 mjeseci u bolnici i toplicama nakon udesa ona je bila ta koja se cijelo vrijeme brinula za mene. A i nije joj bilo lako nakon nesreće dok sam ležao na intenzivnoj čuti od doktora da se ode pozdraviti samnom jer je bila mala šansa da ću preživjeti. Tako da ju razumijem.
Moja je prosla slicna sranja u vise navrata, i taj dio je neupitan jer kad se sve rusi ona ostaje zadnji stup obitelji. Ovdje sam mislio samo na posjed vise motora, odnosno, zna da se stalno vozim i to pitanje smo rijesili prije tocno 30 god., ali da zna koji motor i koliko ih imam, ne zanima ju ni najmanje.😋
 
Moja mene potice da kupim jos jedan motor, jer zna da sto sam vise u garazi i na motoru, manje cu zivcaniti po kuci. Sad sam se opet uhvatio treniranja i prehrane, pa joj je i to prihvatljivo, ali cim opet krenem zderati, poceti ce ona pregledavati oglase za mene :mrgreen:
 
Ja sam to riješio na način da zasad ja parkiram motor desno u garažu a žena lijevo. Kad isteram njen auto iz garaže koji zauzima sredinu, onda će biti napeto 😁. Dosad je uvijek žena bila ta koja je dala podršku, pa čak i pretresla neku lovu na moj račun ako je vidjela da mi se nešto stvarno sviđa a "kratak" sam s lovom. Sve ovisi kak se kome potrefilo u životu. Nije problem ak idem solo, ili s ekipom, nije problem ak idemo skupa na jednom motoru, ak idemo s dva, ak ona ide solo ili s nekim, tak da srećom ne kužim o čemu tu neki pričaju da im je motor sredstvo za bijeg od žene.
 
  • Like
Reactions: Luke
Ja sam to riješio na način da zasad ja parkiram motor desno u garažu a žena lijevo. Kad isteram njen auto iz garaže koji zauzima sredinu, onda će biti napeto 😁. Dosad je uvijek žena bila ta koja je dala podršku, pa čak i pretresla neku lovu na moj račun ako je vidjela da mi se nešto stvarno sviđa a "kratak" sam s lovom. Sve ovisi kak se kome potrefilo u životu. Nije problem ak idem solo, ili s ekipom, nije problem ak idemo skupa na jednom motoru, ak idemo s dva, ak ona ide solo ili s nekim, tak da srećom ne kužim o čemu tu neki pričaju da im je motor sredstvo za bijeg od žene.
Neki ne bjeze od zene nego od zene i djece.🤣
 
Ja sam to riješio na način da zasad ja parkiram motor desno u garažu a žena lijevo. Kad isteram njen auto iz garaže koji zauzima sredinu, onda će biti napeto 😁. Dosad je uvijek žena bila ta koja je dala podršku, pa čak i pretresla neku lovu na moj račun ako je vidjela da mi se nešto stvarno sviđa a "kratak" sam s lovom. Sve ovisi kak se kome potrefilo u životu. Nije problem ak idem solo, ili s ekipom, nije problem ak idemo skupa na jednom motoru, ak idemo s dva, ak ona ide solo ili s nekim, tak da srećom ne kužim o čemu tu neki pričaju da im je motor sredstvo za bijeg od žene.
Neki imaju zene, a nebi trebali, tj one nebi trebale njih imati pa neka si sami peru posrane gace 🤣
 
Imaš krivi pristup. Ja sam svojoj objasnio (i pokazao) kako je motor više za vozača, a suvozaču nije baš ugodno (potrudiš se malo u điru), i da nam treba maxi skuter radi udobnosti. Još da joj je nekako objasniti da bi dobro doša i neki mali enduro za "u polje" bilo bi odlično.
Prodaj maxi skuter i kupi endura. Motor za motor neće prigovorit. I onda dogodine opet kupiš skuter. Tako san ja napravija, relativno bezbolno 😁 Jedino šta san se godinu dana mora patit s afrikon po gradu, najgore bi bilo kad bi ribu s peškarije triba vozit... nemoš u kufer a nemoš između nogu
 
Prodaj maxi skuter i kupi endura. Motor za motor neće prigovorit. I onda dogodine opet kupiš skuter. Tako san ja napravija, relativno bezbolno 😁 Jedino šta san se godinu dana mora patit s afrikon po gradu, najgore bi bilo kad bi ribu s peškarije triba vozit... nemoš u kufer a nemoš između nogu

Za više savjeta kako par kila brancina s akcije u plodinama prevest motoron u kuferu pitaj člana @seki22
 
Prodaj maxi skuter i kupi endura. Motor za motor neće prigovorit. I onda dogodine opet kupiš skuter. Tako san ja napravija, relativno bezbolno 😁 Jedino šta san se godinu dana mora patit s afrikon po gradu, najgore bi bilo kad bi ribu s peškarije triba vozit... nemoš u kufer a nemoš između nogu
Haha, dobar savjet. Ali ne da skuter ona više. Kaće da se vozi ka u fotelji sada i da nema šanse više na neudobni sic na motoru. Jbg sad.
 
vidim tu neka beta bucks spika, jajčeka uredno podrezana gynocentriranje na najjače

sigurno pokazujete i svoju žensku stranu i pričate okolo o “boljim polovicama”





Srki
 
vidim tu neka beta bucks spika, jajčeka uredno podrezana gynocentriranje na najjače

sigurno pokazujete i svoju žensku stranu i pričate okolo o “boljim polovicama”





Srki
Neka si im reka! Žena mora mučaT i bit sretna ako je jednoN godišnje pozoveš u đir. A i to jednom ne treba pretjerivati.
 
  • Haha
Reactions: Boogie