Dobre prilike u oglasima

Nema potrebe, , vec smo navikli na ovaj naziv .😜
Nego kad smo kod percepciie dobrih prilika... prije par mjeseci me frend zamoli da stavim na Njusku njegov auto. Kupuje novi i ovaj prodaje, Volvo XC60, prvi vlasnik, izvrsno stanje, mala kilometraza, dosta opreme, nikad ogreban, servisna dokumentacija.... I s obzirom da novi auto stize, malo mu se zuri i stavimo cijenu najnizu u oglasniku, i to ne malo. Tri mjeseca sam dobio dva upita, on nesto vise na Indeksu i Fejsu ali i dalje nula bodova. Na kraju se nacelno dogovori s deckima iz Volva da bi se zadnji dan pojavio kupac za 1.000 eur vise i uzeo auto. Svi znamo da kad ovlasteni uzima da mesa ima itekako. Zar to nije bila dobra prilika? Nekako mi se cini da bi jedino poklon bio mooooozda u redu.😄
Valjda je frend bio sad pametniji, pa kupio VW lakoprodavajuce vozilo
 
Valjda je frend bio sad pametniji, pa kupio VW lakoprodavajuce vozilo
Tu imaš pravo, VW ide ko halva. Ako kupuješ da bi se kasnije lako riješio, njih biraš. Za ostale, kojima nije do prodaje za koju godinu, tu su Japanci.
 
Tu imaš pravo, VW ide ko halva. Ako kupuješ da bi se kasnije lako riješio, njih biraš. Za ostale, kojima nije do prodaje za koju godinu, tu su Japanci.
Golfa 5 sa 300 hiljada, udarenog sa obe strane, mjenjana i sajba, sve uzas napravljeno dobio 3000e odmah...sad da idem mazdu 3 istog godista (2004) urednu prodavat, nebi dobio toliko...a da ne govorim koliko je mazda pouzdanija i bolja za voznju...al eto nije vw dizel
 
otkad nema Zg kvazi poduzetnika jedrilicara na spici jer su svi propali ili po zatvorima, Volvo XC se nemre prodat nikome




Srki
 
  • Haha
Reactions: diesel power
25 kaze :ROFLMAO:
Ali da, skroz realna cijena za taj motor.

Sjećam se kad je prijatelj prodavao onu zadnju liniju redizajn (2006g) prije 10 god jedva dobio 2400€ za njega. Istih takvih danas nema ispod 3500
 
Frend ga je nedavno kupio za 3+, 07 godište.
To je peri-deri motor koji ima svoju publiku i nekakav polukultni status.
 
Aaaaaargh !!!! :oops:

1705001626774.png


Pa bosančerosi su gospoda za ove švabulje sa rakom na ukusu :rolleyes:
 
ako su samo plastike problem rekao bi da je dobar deal
 
  • Like
Reactions: e39