Dobre prilike u oglasima

Ma lako za ljude koji putuju. Tu i razumijem te kofere jer su vam veliko olaksanje. Ali kad vidim da je netko na X-Adv stavio cijeli set onih kockastih alu kofera i ne skida ih (iako u 3 kofera ima rukavice i selotejp) jer je njemu to lijepo, a oduzme sebi najvecu prednost skutera - provlacenje po gradu, zlo mi dodje.
 
  • Like
Reactions: nigda_vz and Kawah
Ne furam kofer i ne volim ih. Da putujem na duže ture od po 10 i više dana bi ih vjerojatno imao (imao bih i drugi tip motora a ne naked). Ali ne kužim što vas neke smeta što ih ekipa fura prazne. Neki radi svatko što mu je volja dokle god to nije na moju štetu.

Svaka budala ima svoje veselje i što je možda meni gušt i super možda netko na to gleda kao na glupost.
 
pa više neka nepraktičnost, gonjat te kufere ako zbilja nemaš ništa u njima... al ono nekome je to lipo, nekome imponira, nekome (onpr meni) je smišno ako znam da gonja prazne kufere samo eto tako... jedan je reka "a jebate, neman di sa njima"...a
 
Ama, likovi kace kofere na maxi skutere i voze ih prazne po gradu! To je najzalosnije!
Evo jutros na BJbikers forumu lik sav ponosan okacio X-Adv sa setom kofera koji su i za GS ADV preveliki. Ne kuzim jebiga...
 
ADV skuter je samo po sebi oksimoron. Onaj tko može dat 14k € za rugobu kao što je x-adv, valjda može još 1k€ na kofere, isto mu je..
 
  • Like
Reactions: WraGG
Meni je recimo lijepo vidit kad stavim centralni kofer i sa strane bisage na svoju CBF i idem na put. Još pogotovo kad je šator ili nešto takvo povezano gurtnama ili elastičnim gurtnama sa kukama. Izgleda mi "korisno", a ne kao cica maca koja služi za šminku i dnevna putovanja.

Npr. ovo
1718280348137.jpeg
 
Tema je dobre prilike u oglasima!

Jel ima ko kofere za prodat? Da je dobra prilika?

Pitam za frenda koji fura R-a.
 
Ama, likovi kace kofere na maxi skutere i voze ih prazne po gradu! To je najzalosnije!
Evo jutros na BJbikers forumu lik sav ponosan okacio X-Adv sa setom kofera koji su i za GS ADV preveliki. Ne kuzim jebiga...

Zakaj bi to bilo najžalosnije što netko vozi prazne kofere na motoru? Ah, vidim sada da si se opravdao sa onim "ne kužim"...

Pa neka vozi kofere, ne kužim ja zašto bi tvoj uzor ljepote motora trebao pušiti svatko... osobno, ja ih vozim uvijek sa sobom (na ovom motoru i zato jer ih ni ne mogu skinuti), i volim gdje dođem da mogu sskinuti sve sa sebe, i jaknu i kacigu i sve ostalo ostavim u koferima i odem, a ne da raznašam kacige i jakne po restoranu (ili gdje već dođem) i jebem sebe tražeći mjesto i brigu za njih... meni je to u redu, korisnije i nemam problema u prometu sa provlačenjem sa koferima, nekad si priuštim ako se sjetim da mi nešto treba i da navratim u neki dućan usput i obavim shopping, a kao i kod auta - karavani su mi uvijek ljepši od limuzina, tako mi je motor koji je opremom "naked" u doslovnom smislu malo žešći komad ničega... tankbag i ruksak su mi zadnje na što bih išao, samo mi fali da me pritišće i znoji mi leđa, kao i jebe po kičmi nekakav ruksak, kada sve komotno i bez greške stane u samo jedan kofer...

I jakna, i rukavice, i kaciga, i moto-cipele, i bubrežnjak su mi ne smisao, nego teret u vožnji motora (ali smisleni i obvezan), pa i jedva čekam da ih se riješim kada stanem i kada mi više ne trebaju. Zato vozim svoje "ormare" uvijek sa sobom jer mi se jebe što netko misli ima li to smisla ili nema, i jesu li prazni ili nisu (jesu, ali ne budu kada stanem), i jer volim ponekad imati i suhu majicu, sandale, kratke hlače itd sa sobom... meni je besmisleno i glupo za ljubav nekakvog umišljenog "potrebnog" izgleda motora umirati od punih ruku kaciga i opreme, i znojiti se u sve u tome, budem vas vidio slijedći tjedan kada bude, kako su najavili, tropska vrućina od 40-ak celzijusa... ili se odreci opreme, ili tzv. "smislene ljepote" motora bez kofera...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Fyodor